Turnaj FIFA 20 a predstavenie eSport haly

- Turnaj FIFA 20 a predstavenie eSport haly -

Na začiatku júna sme sa presťahovali do nového veliteľstva, ktoré je oveľa väčšie ako to predchádzajúce. Keď sme pred pár dňami dokončovali prieskum celého pozemku, objavili sme náhle obrovskú tajomnú komnatu, v ktorej nič nebolo. Najprv nás napadlo použiť ju ako 216. odkladacie miestnosť na bordel, ale potom niekto (jednoducho Miera) prišiel s nápadom zriadiť si vlastný eSport halu. Čo to pre vás znamená? Pre plzeňáky to znamená veľké herné centrum priamo v meste! Pre ostatných to znamená, že do najlepšieho herného centra v Čechách budú jazdiť do Plzne.

Ako prvý udalosť sme usporiadali konzolový turnaj vo FIFA 20 , a to hneď v sobotu 28.září, takže sme možno boli prvý na svete! Priaznivci tejto futbalovej megasérie si namiesto testovania nového dielu osamote prišli zahrať k nám a zmerali sily v turnaji pre 34 hráčov. Celé stretnutie bolo naživo prenášané na Twitch . Hala bola samozrejme prístupná aj divákom a náhodným okoloidúcim, ktorí si u nás mohli nielen zafandit, ale aj vyskúšať Virtuálne Realitu alebo si v našom retro kútiku zahrať napríklad Tekkena, Crasha alebo Bandicoota. Víťaz si odniesol darčekový poukaz na 3500, -.

Sobotňajšom futbalom to ale samozrejme nekončí, konzol máme hromady a chceme ich pekne prehnať, takže sa môžete tešiť na ďalšie turnaje, predvádzacie akcie a tak ďalej. Radi by sme vytvorili miesto, kde sa budú stretávať hráči bez rozdielu pohlavia a náboženstva (PS, Xbox i Nintendo) a budú si môcť zahrať v štýle tradičných počítačových LAN párty. Námatkovo plánujeme napríklad stretnutie v Beat Saber VR, Rocket League, tradičné Call of Duty a tiež by sme Vás radi nechali hlasovať, čo by ste si chceli zahrať nabudúce. Možnosti sú neobmedzené! (Snáď s výnimkou krvavých orgií, na to tu nie sme vybavení).
Záruka24 mesiacov
Turnaj FIFA 20 a predstavenie eSport haly
Vytvorené12. 9. 2019
/*