Spyro's Adventure Portal (Xbox 360)
Výpredaj
Renovované
Spyro's Adventure Portal (Xbox 360)
Spyro's Adventure Portal (Xbox 360)

Spyro's Adventure Portal (Xbox 360)

1,99 EUR
Skladom > 3 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:zajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód064428VýrobcaACTIVISIONZáruka12 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Náš tovar je odborne otestované, vyčistené a na nerozoznanie od nového. Kliknutím sem zistíte viac.

Portál sily na Skylanders: Spyro 's Adventure pre konzolu Xbox 360

KE HRANIE HRY TREBA HRA A POSTAVIČKY (možno zakúpiť zvlášť)

Starter Pack obsahuje všetko potrebné na spúšťanie hry.

Pre hranie je nutné zaobstarať si štartovaciu sadu ( Starter Pack ). Táto sada sa skladá z média obsahujúca hru samotnú, Portál, tri postavičky hrdinov a zberateľský plagát. Po zapojení Portálu a vloženie hry do mechaniky vybranej konzola je potreba na Portál umiestniť jedného z hrdinov. Každá figúrka má vo svojom podstavci čip, podľa ktorého hra spozná, ktorý z hrdinov je na portál zrovna umiestnený. Údaje z čipu postavičky sa okamžite načítajú a daný hrdina sa objaví vo hre samotnej.

Vo Skylanders Spyro 's Adventures je možné umiestniť na portál iba jednu postavičku pretože hra ako taká bola určená pre jedného hráča. Vo Skylanders Giants je už možné umiestniť na Portál dve figúrky Skylanderov a prechádzať hru v kooperačnom móde alebo porovnávať sily medzi hráčmi v špeciálnych arénach.

 
 

Portal možno použiť tiež na:

Portál je určený LEN NA XBOX 360


 

Ako dostať postavičku do hry:

 

Pripojte portál pomocou USB ku konzole. Portál sa sám nainštaluje. Ak položíte figúrku alebo predmet na portál, prenesie sa do hry .

Postavičky môžete ľubovoľne meniť aj v priebehu hry . Jediný spôsob, ako môžete v hre prehrať je, že vašej postavičke dôjde zdravie.

Kúpte si ďalšie postavičky zo sveta Skylanders: Spyro 's Adventure pre ešte bohatší zážitok z hry. Čím viac postavičiek máte, tým viac možností a kombinácií sa vám dostáva.

 

VýrobceACTIVISION
Záruka12 mesiacov
Popis
/*