PSP Crash Mind Over Mutant
Akcia
Výpredaj
Renovované
PSP Crash Mind Over Mutant
PSP Crash Mind Over Mutant
PSP Crash Mind Over Mutant
PSP Crash Mind Over Mutant
PSP Crash Mind Over Mutant

PSP Crash Mind Over Mutant

na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Vypredané
Doprava
Parametre

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód055242VýrobcaACTIVISIONZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation Portable

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_markCrash: Mind Over Mutant nadväzuje herne i príbehovo na predchádzajúci titul Crash of the Titans. Opäť sa teda pozriete na ostrov Wumpa Island, ktorý už avšak nebude mať podobu striktne oddelených lokácií, ktoré sa tvárili ako samostatné úrovne. Herný svet síce bude rozdelený na oblasti, ale tie budú voľne prístupné a jednotlivé úlohy v nich budete plniť postupne podľa toho, ako budete získavať nové schopnosti.

Akékoľvek myšlienky na to, že sám Crash by sa mohol nejakým spôsobom vyvíjať v rámci RPG systému však hoďte za hlavu. Ony nové schopnosti bude Crash získavať v podobe ovládnutých mutantov, ktoré môže teraz schovávať do pomyselnej vrecka, aby ich potom v pravý okamih vytiahol a použil. Najskôr však musí každého mutanta ovládnuť, pričom tento proces bude fungovať veľmi podobe ako ovládanie titanov v predošlej hre. Napriek tomu sa však v hre pár úplne nových prvkov objaví.

Patrí k nim sada nových pohybov, Crash bude môcť zliezať steny, kopať do zeme pre bonusy a používať nový systém protiútokov a únikovej akcie. Prvýkrát v rámci série bude hra podporovať kooperáciu, pričom druhý hráč bude ovládať Crashovu sestru Coco, ktorá okrem iného disponuje špeciálnou schopnosťou Treasure Hunt a len s jej pomocou sa teda dostanete ku naozaj špeciálnym bonusom a pokladom.

VýrobceACTIVISION
Záruka24 mesiacov
Popis
/*