PS4 Zombi (nová)
PS4 Zombi (nová)
PS4 Zombi (nová)
PS4 Zombi (nová)
PS4 Zombi (nová)
PS4 Zombi (nová)
PS4 Zombi (nová)

PS4 Zombi (nová)

14,87 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:zajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód999479VýrobcaUBISOFTZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Londýn upadá. Ste pripravení? Finálny pohroma je tu. Bolo to predpovedané. Druhýkrát v histórii veľká nákaza zamorila Londýn v mračne smrti. Elizabeth Tower zvoní, zatiaľ čo tisíce umierajú, alebo sú infikovaní nákazou horšie ako smrť.

Stále dýchate, zatiaľ, ale ako dlho dokážete prežiť v labyrinte londýnskych ulíc a podzemných chodieb obklopení nakazenými a opustení okolitým svetom? Hrôzostrašné zvyšky ľudskosti sa zakrádajú ulicami a vyčkávajú na okamih, kedy sa budú môcť nasýtiť na Vašom živom mäse.

Survival zážitok zo zombie bol vylepšený a prenesený na next-gen konzoly a PC.
Hlavné prvky:

Čistokrvný survival horor - Zásob je poskromne, nepriateľov veľa a nikdy neviete, kedy a či nájdete ďalšie zbrane, muníciu, lekárničku alebo jedlo. To, ako s tým málom zásob naložíte, bude rozhodovať o vašom prežitie!

Jeden pokus - Prežitie nie je garantované! Ak Vaša postava zomrie, tak sa stane nakazeným a pridá sa k horde nemŕtvych v uliciach Londýna. Do hry sa vrátite ako úplne nová postava a znovu sa pokúsite prežiť!

Bug-out bag - Tzv. Bug-out bag obsahuje všetky Vaše veci, nástroje, inventár, lékarničky a mapy. Nenechajte sa rozptyľovať, pretože zombie Vás môžu napadnúť na každom kroku! Ak sa Vám nepodarí prežiť, potom váš batoh zostáva s touto postavou, ktorá je teraz zombie a je len na Vás, či sa ju pokúsite získať späť!

VěkUSK18
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština, Holandština, Italština, Ruština, Španělština
Typ hryFPS - z prvej osoby, Horor, Zombie
VýrobceUBISOFT
Datum vydání18.08.2015
Online multiplayerne
Záruka24 mesiacov
Popis
/*