PS4 Zombi (nová)
PS4 Zombi (nová)
PS4 Zombi (nová)
PS4 Zombi (nová)
PS4 Zombi (nová)
PS4 Zombi (nová)
PS4 Zombi (nová)

PS4 Zombi (nová)

15,86 EUR
Skladom 2 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód999479VýrobcaUBISOFTZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Londýn upadá. Ste pripravení? Finálny pohroma je tu. Bolo to predpovedané. Druhýkrát v histórii veľká nákaza zamorila Londýn v mračne smrti. Elizabeth Tower zvoní, zatiaľ čo tisíce umierajú, alebo sú infikovaní nákazou horšie ako smrť.

Stále dýchate, zatiaľ, ale ako dlho dokážete prežiť v labyrinte londýnskych ulíc a podzemných chodieb obklopení nakazenými a opustení okolitým svetom? Hrôzostrašné zvyšky ľudskosti sa zakrádajú ulicami a vyčkávajú na okamih, kedy sa budú môcť nasýtiť na Vašom živom mäse.

Survival zážitok zo zombie bol vylepšený a prenesený na next-gen konzoly a PC.
Hlavné prvky:

Čistokrvný survival horor - Zásob je poskromne, nepriateľov veľa a nikdy neviete, kedy a či nájdete ďalšie zbrane, muníciu, lekárničku alebo jedlo. To, ako s tým málom zásob naložíte, bude rozhodovať o vašom prežitie!

Jeden pokus - Prežitie nie je garantované! Ak Vaša postava zomrie, tak sa stane nakazeným a pridá sa k horde nemŕtvych v uliciach Londýna. Do hry sa vrátite ako úplne nová postava a znovu sa pokúsite prežiť!

Bug-out bag - Tzv. Bug-out bag obsahuje všetky Vaše veci, nástroje, inventár, lékarničky a mapy. Nenechajte sa rozptyľovať, pretože zombie Vás môžu napadnúť na každom kroku! Ak sa Vám nepodarí prežiť, potom váš batoh zostáva s touto postavou, ktorá je teraz zombie a je len na Vás, či sa ju pokúsite získať späť!

VěkUSK18
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština, Holandština, Italština, Ruština, Španělština
Typ hryFPS - z prvej osoby, Horor, Zombie
VýrobceUBISOFT
Datum vydání18.08.2015
Online multiplayerne
Záruka24 mesiacov
Popis
/*