PS4 WWE 2K20
Novinka
Akcia
Výpredaj
PS4 WWE 2K20
PS4 WWE 2K20
PS4 WWE 2K20
PS4 WWE 2K20
PS4 WWE 2K20

PS4 WWE 2K20

18,99 EUR
Skladom > 3 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:zajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód024821VýrobcaCodemastersZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

WWE 2K20 spája celý svet Wrestlingu do jednej hry. V prvom rade došlo k obohateniu stvoriteľského režimu MyPlayer o niekoľko nových náhradných dielov ľudí, vďaka ktorým teraz môžeme v našej panáčkotvorné dielni montovať aj zápasníkmi ženského charakteru. Tie potom môžeme nechať rozdávať rany v rámci celej kariéry (MyCareer), režimu Towers a v ďalších módoch.

Režim 2K Showcase ponúkne v súvislosti s rozšírením ženského osadenstva kapitolu Women 'Evolution, ktorá vás prevedie celou históriou ženskej divízie Wrestlingu. Ďalej sa môžeme tešiť na strhujúci príbeh štyroch zápasníci známych ako "Four Horsewomen". Pozor, nejedná sa o "Štyri Koňoženy ", čiže kentauřice . Presnejšie preklad znie "Štyri Jazdkyňa", ktoré sa ako vietor preháňajú svetom Wrestlingu od roku 2014. Ich mená v ringu sú Charlotte Flair, Sasha Banks, Bayley a Becky Lynch.

Režim WWE Universe vysrostl o niekoľko čísel, konrétně sa jedná o počet možných šampionátov, jednotlivých zápasov, rivalít hráčov a ďalších prvkov. Ďalej bol Oprášené multiplayerový zaraďovacie systém Online Lobby, ktorý napriek svojmu názvu neťahá do Wrestlingu politiku . Tento systém značne urýchli a uľahčí internetové zápasy.

VěkUSK16
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština, Italština, Rumunština, Španělština
Typ hryBojová
VýrobceCodemasters
Záruka24 mesiacov
Popis
/*