PS4 Tom Clancys The Division 2 (CZ)
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS4 Tom Clancys The Division 2 (CZ)
PS4 Tom Clancys The Division 2 (CZ)
PS4 Tom Clancys The Division 2 (CZ)
PS4 Tom Clancys The Division 2 (CZ)
PS4 Tom Clancys The Division 2 (CZ)

PS4 Tom Clancys The Division 2 (CZ)

6,99 EUR
Skladom > 3 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód019721VýrobcaUBISOFTZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Čeština

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Hra vyžaduje stabilné pripojenie k internetu.

V druhom diele The Division pod štítkom Tom Clancy sa zo zimného New Yorku presunieme do letného Washingtonu DC. Dej sa odohráva šesť mesiacov po tom, čo sa agentom z Division a ich spojencom z Joint Task Force podarilo zabezpečiť centrum New Yorku po páde vlády a nástupe chaosu z dôvodu rozšírenia vírusu Dollar Flu. Washington DC je teraz rozdelené na niekoľko území, ktoré ovládajú rôzne skupiny ozbrojených samozvancov, ktorí sa medzi sebou samozrejme moc nemusí. Agenti Division majú za úlohu prevziať plnú kontrolu nad mestom a zaistiť bezpečie civilistom, ktorí sa ocitli uprostred pouličných bojov a prestreliek.

Pokračovanie MMORPG strielačky z pohľadu tretej osoby predstaví mnoho zmien na základe spätnej väzby hráčov prvého dielu. Jednou z nich je napríklad zavedenie Armor Plates (brnenie), ktoré teraz budú hráči zbierať ako liečivé predmety namiesto Medkits (lekárničiek) a ktorých použitie bude trvať niekoľko sekúnd, počas ktorých budú hráči zraniteľní. Oživenie čaká aj triedu exotických zbraní, ktoré budú teraz odlišnejšie a štatisticky silnejší ako bežné, ľahko dostupné zbrane.

Podľa dostupných informácií sa dá odvodiť, že druhý diel The Division sa bude snažiť smerovať hráčov k väčšiemu premýšľaní a taktizovania a vyvážiť tak rozdiely medzi vybavením jednotlivých hráčov a ich schopnosťami. Každá trieda postáv obdrží svoju unikátnu zbraň. Zručnosti postáv o ovládaní zbraňou budú mať špecifickejšie využitie. Zbraňové módy budú teraz jednorázovo odemknutelné a zostanú hráčom navždy, však budú mať aj svoje nevýhody, takže bude nutné zvažovať ich využívanie podľa danej situácie. Tieto a mnohé ďalšie úpravy majú za úlohu poskytnúť novým hráčom väčšiu šancu zapojiť sa do hry a veteránom prvého dielu čerstvé oživenie akcie.

 

VěkUSK18
Jazyk hryČeština
Typ hryAkčné, Stealth akcia
VýrobceUBISOFT
Datum vydání15.03.2019
Online multiplayer1 - 16 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*