PS4 The Last of Us Part II (CZ) (nová)
Novinka
Akcia
PS4 The Last of Us Part II (CZ) (nová)
PS4 The Last of Us Part II (CZ) (nová)
PS4 The Last of Us Part II (CZ) (nová)
PS4 The Last of Us Part II (CZ) (nová)
PS4 The Last of Us Part II (CZ) (nová)

PS4 The Last of Us Part II (CZ) (nová)

21,81 EUR
Skladom > 3 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód018567VýrobcaNaughty DogZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Ellie a Joel, hlavnými postavy hry, sa v druhej diele The Last of Us vydávajú do Seattlu. Medzi hlavné nepriateľov bude patriť akýsi kult Seraphitů, ktorí prispievajú k tomu, že hra bude klásť väčší dôraz na boj proti ľudským nepriateľom. Nemŕtvych protivníkov sa však tiež dočkáme. Nepriatelia sa medzi sebou budú dohovárať, rôzne skupiny si budú oznamovať informácie o polohe hráča, budú mať svoje vlastné mená, ich prehľadávanie bude dôkladnejšia a narozdiel od prvého dielu sa môže pokojne stať, že si pre hráčov dôjdu aj do toho najlepšieho úkrytu. Žiadne schovávanie pod nákladiaky nikoho nezachráni ...

Ale hodiť sa rovnako bude, čím sa dostávame k prepracovanému systému boja hlavnej postavy, Ellie. Devätnásťročná dievčina bude musieť byť veľmi vynaliezavá, aby si s mnohokrát fyzicky silnejšími protivníkmi poradila, takže prichádza rad po prvé na nenápadné zakrádanie a schovávanie a po druhé na využívanie všetkých možných predmetov a špinavých trikov. Ellie bude môcť napríklad za behu pochytiť prvý ostrý predmet, ktorý sa jej dostane pod ruku a mrštit ním nič netušiacemu hromotluk po hlave.

Stealth prvky majú byť podľa dostupných informácií veľmi rozmanité a zábavné. Budeme sa môcť plaziť vysokou trávou, ale pri tom bude potrebné dbať na výšku a hustotu porastu. Nepriateľom, respektíve ich ranám budeme môcť počas súboja šikovne uhýbať, avšak ak niekoho obzvlášť naštveme, môže nás jednoducho zobrať a hodiť nami o zem. Skrátka súboje budú veľmi realistické a nečaká nás žiadne "ľahnite si sem - výborne, používate stealth, teraz môžete toho hrdlorezov bezpečne odpraviť a ostatné vás nechajú", ale zároveň netreba obávať sa prehnané obtiažnosti, možností, ako si poradiť, bude dosť, vrátane rozšíreného craftovacího systému.

VěkUSK18
Jazyk hryČeština
Typ hryAkčné, Exkluzivní, Horor, Post-apokalyptická, Silný príbeh, Stealth akcia
VýrobceNaughty Dog
Datum vydání29.05.2020
Online multiplayerne
Záruka24 mesiacov
Popis
/*