PS4 The Golf Club 2019
Renovované
PS4 The Golf Club 2019
PS4 The Golf Club 2019
PS4 The Golf Club 2019
PS4 The Golf Club 2019
PS4 The Golf Club 2019

PS4 The Golf Club 2019

15,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód039939VýrobcaMaximum GamesZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

The Golf Club 2019 je pokračovaním oceňovanej hry The Golf Club 2 a prináša celý rad nového a vylepšeného obsahu a funkcií v rámci všetkých aspektov hry, od prebudovaného režime kariéry po sponzorov, ktorí vás vyzvú a nastaví vám ciele, aby vám dali šancu získať odmeny od licencované značky Under Armour. Vylepšený editor postáv, nové a vylepšené online a sólové spolky, nové herné režimy ako Skins a ALT-SHOT a veľa, veľa ďalšieho!

VÝZVA NA PGA TOUR

Máte na to, aby ste vyhrali FedExCup na PGA TOUR? Súťažte v úplne novom režime kariéry PGA TOUR s oficiálnou licenciou. Hrajte na známych kurzoch ako TPC Boston, TPC Sawgrass a ďalších. Predveďte svoje schopnosti a zúčastnite sa etáp PGA TOUR ako trebárs Shriners Hospitals pre Children Open, John Deere Classic a Waste Management Phoenix Open. Súťažte s kariérnymi rivalmi počas celej sezóny, ktorí vám zaistí dodatočnú výzvu a prísľub odmeny.

KARIÉRA

Preskúmajte nový a oficiálne licencovaný režim kariéry PGA TOUR vrátane Q-School, Web? Com Tour, PGA TOUR a FedExCup Playoffs. Online hra pre viacerých hráčov Súťažte online proti priateľom alebo celému svetu v Match Play, Alt-Shot, Skins a ďalších. Online spolky Založte si online spolok alebo sa k nejakému pridajte a súťažte vo vlastných turnajoch o menu a postup na rebríčku. Editor kurzov Navrhujte, budujte a zdieľajte vlastné vytvorené kurzy online alebo hrajte na výtvoroch ostatných.

VěkUSK0
Typ hryGolf, Športová, Závodná Arkáda
VýrobceMaximum Games
Datum vydání13.08.2018
Offline multiplayerCo-op, Shared-screen, Více než 2 hráči
Online multiplayer1 - 4 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*