PS4 The Escapists 2 (nová)
PS4 The Escapists 2 (nová)
PS4 The Escapists 2 (nová)
PS4 The Escapists 2 (nová)
PS4 The Escapists 2 (nová)
PS4 The Escapists 2 (nová)

PS4 The Escapists 2 (nová)

15,86 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód010373VýrobcaTeam 17Záruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Čo robiť, keď vás posadí za mreže, ale vy ste celkom nevinní? Samozrejme utiecť! A keby ste náhodou vinní boli? Pochopiteľne Zdrhne taky. Útek a jeho plánovanie je totiž tou najzábavnejšie aktivitou, ktoré sa vo väzení môžete oddávať. Taká je aspoň premisa The Escapists 2, hry, v ktorej sa najrôznejšími spôsobmi pokúsite diskrétne opustiť stráženej objekty, tentoraz na rozdiel od jednotky spolu s kamarátmi. A ako ukazuje trailer, pokračovanie prinesie ešte jednu novinku - mapu z Divokého západu.

Spravodlivosť vo väznici Rattlesnake Springs je drsná. Napriek názvu na vás síce miestnej strážnej nevypustí štrkáča, ale pre ranu určite nepôjdu ďaleko - a keď budete mať veľa veľkú smolu, možno to bude rana z dvojhlavová brokovnice. Zas tu ale narazíte na plno zábavných aktivít a spôsobov, ako sa vykrútiť z železného zovretia spravodlivosti. Možno využijete zbrusu nový bojový systém zahŕňajúci blokovania či silné a slabé údery. Alebo si vyrobíte krompáč a Prokopa sa von ako zločinný krtko. Prípadne sa skrze stráže prostřílíte podomácky vyrobenú kuší.

V The Escapists 2 vás čaká množstvo nových možností, ako zabiť čas a kohokoľvek, kto sa vám sprotiví. Za účelom pobavenie a kľúčového zárobku sa môžete pridať do kapely alebo začať maľovať obrazy. Vzhľadom k faktu, že väznice sú teraz viacposchodové, využijete vychytávky ako povrazy z dohromady spletených prestieradiel. A to všetko vykonávate v koži presne takého zloducha, aký bude vyhovovať vášmu estetickému cíteniu, a to vďaka množstvu nových možností pri vytváraní postavy.

Najzásadnejším prídavkom je však jednoznačne hra viacerých hráčov. Multiplayer bude fungovať ako online, tak v split-screenu, čo už je v dnešných hrách celkom raritné úkaz. Hlavne sa však nemusíte báť, že by ste vo štvorici zloduchov museli stráviť príliš veľa času. Hráči sa môžu kedykoľvek odpojiť a znova pripojiť. Najlepšie výsledky asi dosiahnete v koordinovanej partii, ale kto hovorí, že svojim rádoby kumpánom nemôžete podraziť nohy a dostať sa na slobodu pekne sólo?

VěkUSK12
Typ hrySimulátory, Zábavná
VýrobceTeam 17
Datum vydání22.08.2017
Online multiplayerne
Záruka24 mesiacov
Popis
/*