PS4 Starfield
Novinka
PS4 Starfield
PS4 Starfield
PS4 Starfield
PS4 Starfield

PS4 Starfield

63,46 EUR
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Vypredané
Doprava
Parametre
Po celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód039052VýrobcaBethesdaZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
Nová Predávame aj renovované hry - odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra


Jedná sa o predobjednávku a cena je orientačná. Dátum vydania hry bude upresnený. Pri predobjednávke môžeme hru doručiť už ten istý deň.

Starfield je vesmírnej sci-fi plné prieskumu a nebezpečenstvo. Zároveň sa jedná o po 25 rokoch prvou samostatnou hernú značku od Bethesdy . Hlavnou náplňou hry je kampaň pre jedného hráča.

Mohlo by to byť RPG , pretože Todd Howard hovoril, že štýl hry je "niečo, čo Bethesde rozhodne nie je cudzí". Zrejme sa môžeme tešiť aj na celkovo prepracované animácie NPC postáv, takže sa budú pohybovať úplne ako praví ufounů . Istá vodítka si možno môžeme vziať aj z jedného inzerátu na prácu v Bethesde. Nie, že by v tom inzeráte snáď boli nejaké zľavové poukazy na vodítka pre psov , ale píše sa tam, že spoločnosť zháňa skúseného, vynaliezavého, energetického a vôbec všestranne dokonalého pohľadného Videoeditor, ktorý by zároveň vedel vystrihnúť video z hry a dať ho do reklamného videa. Z toho možno vyvodiť, že nás asi čaká trailer s videom priamo z hry, čo má logiku.

To je tak zhruba všetko, čo momentálne o hre vieme, ešte tak maximálne, že vyjde na konzole a že tam asi budú mimozemšťania.

VěkUSKUnbekannt
Typ hryOtvorený svet, RPG, Sci-Fi, Stealth akcia
VýrobceBethesda
Záruka24 mesiacov
Popis
/*