Renovované
[PS4] Sony PlayStation 4 Eye Camera VR

[PS4] Sony PlayStation 4 Eye Camera VR

Stav: Renovované
vynovené Náš tovar je odborne otestované, vyčistené a na nerozoznanie od nového. Kliknutím sem zistíte viac.

Kamera k virtuálnej realite pre Playstation 4

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Vypredané
Kód047661
Záruka12 mesiacov

Doprava už od 3€

Viac o doprave �

Popis

PS4 Eye Camera VR

virtuálne kamera pre Playstation 4

Tvoje legendárny herné okamihy

Kamera PlayStation Camera ti umožní sledovať, počúvať, baviť sa a zdieľať tvoje fantastické činy s priateľmi, ale je tiež vstupenkou do úchvatných svetov virtuálnej reality vďaka podpore súpravy PlayStation VR . Štýlový model v novom dizajne sa tiež dodáva s nastaviteľným stojanom, takže nikdy nebolo tak ľahké zaznamenať legendárny hrania.

Neuveriteľné ponorenie do hry

Vďaka dvom objektívom a 3D technológiu detekujúca hĺbku môže kamera PlayStation Camera sledovať pozíciu a orientáciu tvoje súpravy VR, vďaka čomu budeš mať neuveriteľný pocit prítomnosti v celej rade úžasných svetov virtuálnych hier.

A nielen to - kamera PlayStation Camera spolupracuje so svetelnou lištou na bezdrôtovom ovládači DUALSHOCK 4 a guľami pohybového ovládača PlayStation Move, takže môžeš presne a ľahko manipulovať s prostredím.

Ukáž svoje umenie

Vysielaj pomocou kamery PlayStation Camera naživo svoje hranie na systéme PS4 cez Twitch, YouTube a Dailymotion a navyše môžeš pridať sám seba prostredníctvom videa "obraz v obraze". Zdieľaj svoje herné umenie a znalosti experta a získaj si zástupy obdivovateľov.

Pridať k videům SHAREfactory svoju osobnosť

Vtlač osobitosť svojim videům SHAREfactory tým, že pridáš videokomentáře formou obrazu v obraze. Môžeš tak vytvoriť napínavé priechody hrou, recenzie a ešte viac, všetko v senzačným rozlíšení HD.

Buď hviezdou vo svojej vlastnej šou

Vytvor si vlastné vysielací štúdio a urob vlastný online show pomocou bezplatného doplnku AR Studio pre predinštalovanú aplikáciu Playroom systému PlayStation 4.

 

Kamera PlayStation Camera disponuje celým radom skvelých funkcií, napríklad:

  • Vysielanie videa: Ukáž svetu seba a svoje hranie prostredníctvom živého streamovaného prenosu.
  • Rozpoznanie tváre: Kamera PlayStation Camera rozpozná tvoj tvár a dá sa tak použiť k okamžitému prihlásenie do systému PS4 bez použitia rúk.
  • Hlasové povely: udeľujete príkazy v hrách, prehľadávajte svoju knižnicu a spúšťaj hry jednoduchým vyslovením pár slov.
  • Presné sledovanie: Získaj výhodu voči súperom v hre a ovládaj niektoré hry pomocou pohybov, a to vďaka presnému sledovanie hlavy a gest.