PS4 Shenmue 3 (nová)
Novinka
PS4 Shenmue 3 (nová)
PS4 Shenmue 3 (nová)
PS4 Shenmue 3 (nová)
PS4 Shenmue 3 (nová)
PS4 Shenmue 3 (nová)

PS4 Shenmue 3 (nová)

14,87 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód020423VýrobcaYS NetZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Táto hra zlomila rekord už dávno predtým, než vyšla. Peniaze na jej vývoj totiž pochádzajú z Kickstarter (teda od pracujúcich občanov ) a už po prvých dvoch hodinách od spustenia nazbierala milión dolárov. Cieľová suma $ 2,000,000 bola dosiahnutá za symbolických Deväť hodín. Do ukončenia verejného prispievania sa vybralo vyše šesť doliek a všetkých 69,320 sponzorov teraz napäto očakáva, ako ich spoločný projekt dopadne, niektorí možno s nožmi v ruke.

Séria má svoje korene v niekdajších konzolách značky Sega z prelomu tisícročí, ktoré sa neslávne preslávili tým, že je ľudí nekupovali. Hlavný koreň, pán Yu Suzuki , však narozdiel od Segy úplne nevyhynuli a od chvíle, čo v roku 2015 spustil Kickstarterovou kampaň, usilovne pracuje na treťom diele. Či sa hre podarí pokoriť aj rekord o najdlhšie vyvíjanú hru , nie je doteraz isté.

Pôvodný Shenmue je vysoká latka na zdolanie. Táto hra slúžila svojho času ako definície vtedy nového žánru sandbox v otvorenom svete a mala k nemu svoj vlastný prístup, úplne odlišný od toho, ktorý poznáme napríklad z vtedajších GTA hier , s väčším dôrazom na detail. Len v Shenmue sa vám vtedy mohlo stať, že vás v noci NPC postavy nepustili k sebe domov a len v Shenmue sa celých päť herných dní ku koncu hry odohrávalo na palube vysokozdvižného vozíka . Svoju premiéru tu zaznamenali tiež náhlej udalosti typu "stlač X, aby si nezomrel", ktoré sú dodnes ojedinelé aj v reálnom živote.

Tretí diel bude pokračovať v príbehu chlapca menom Ryo Hazuka. Vydáme sa s ním do Číny , kde nás čaká ďalšie pátranie po vrahovi jeho otca. Medzi novinky tohto vydania patrí nutnosť jesť pre doplnenie zdravia a pre zabránenie straty výdrže, vzťahové mechaniky sa spoločníčkou Shenhua as ostatnými NPC, ekonomický systém, telefón, realistickejší počasie a otočná kamera . Systém boja bude rozdelený do štyroch náročnostných tried, aby si každý zahral tak, ako je mu najmilšie. Po vzore pôvodných dvoch hier môžeme smelo očakávať, že všetky prvky hry budú spracované do toho najmenšieho detailu, najmä potom interakcie s okolitým svetom. Do hry sa vráti taktiež akrádovité minihry pre zabitie času medzi zabíjaním nepriateľov. Ryův príbeh však touto hrou podľa informácií pána Suzukiho končiť nebude. Dočkáme sa niekedy vo vzdialenej budúcnosti ďalšieho dielu? Bude označený číslom "4", či skôr odvážnejším číslom "5" podľa moderného spôsobu značenia hier? Uvidíme ...

 

VěkUSK12
Typ hryAkčné, Bojová, Otvorený svet
VýrobceYS Net
Datum vydání19.11.2019
Online multiplayerne
Záruka24 mesiacov
Popis
/*