PS4 Sebastien Loeb Rally Evo (nová)
PS4 Sebastien Loeb Rally Evo (nová)
PS4 Sebastien Loeb Rally Evo (nová)
PS4 Sebastien Loeb Rally Evo (nová)
PS4 Sebastien Loeb Rally Evo (nová)
PS4 Sebastien Loeb Rally Evo (nová)

PS4 Sebastien Loeb Rally Evo (nová)

18,83 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:v piatok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód064102VýrobcaMilestoneZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových.Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

V Sébastien Loeb Rally EVO zasadnete za volant tých najlepších rally áut súčasnosti i minulosti a prevetráte je na najlepších rally tratiach po celom svete. Hra nadväzuje na úspešnú sériu WRC od rovnakých vývojárov a vďaka spolupráci s devítinásobným majstrom sveta v rally sa dočkala zlepšenie v každom ohľade.

Hra je inšpirovaná najlepším rally jazdcom všetkých čias a dnes už žijúcou legendou Sébastien Loeb. Deväťnásobný majster sveta prekonal v kariére ťažkej výzvy a dokázal posunúť limity vozov i jazdca, vďaka jeho oddanosti, schopnostiam a neutíchajúci vášni pre najdrsnejšie preteky na svete.

AUTÁ
V SLR EVO nájdete najviac rally áut zo všetkých doterajších hier. Cez 50 modelov, vrátane Loebových obľúbených pretekárskych kúskov. Dvadsiatka výrobcov áut usilovne spolupracovala s vývojármi, aby vám priniesli tie nejikoničtější a najúspešnejšie autá z histórie rally. Od šesťdesiatych rokov až do súčasnosti.


TRATE
Čo by to bolo za rely hru bez poriadnych tratí. Tu na vás čaká vyše neuveriteľných 300 kilometrov skutočných trás. Nechýba všetky najznámejšie lokácie a trate, ktoré boli verne vymodelované podľa svojich reálnych predlôh. Trate sú rozdelené do Rally a Rallycrossových kategórii, pokrývajúci tie isté etapy, kde Sébastien Loeb sadil jeden rekord za druhým.

PIKES PEAK
V hre nájdete aj kompletné a absolútne presnú verziu legendárneho závodu do vrchu Pikes Peak. Dvadsaťkilometrovej stúpanie do kopca je jedna z najnáročnejších skúšok, ktorú rally jazdec musí prekonať. Trať bola verne zrekonštruovaná podľa GPS dát, fotografiu a video záznamov.


HERNÉ MÓDY
Viac ako 10 rôznych herných módov vás prevedie po tých najlepších rally tratiach na svete. Ukážte čo viete na bahne, snehu a asfaltu na rôznych rýchlostných skúškach.
V režime kariéry máte možnosť prežiť život rally jazdca a uchádzať sa o miesto v tíme Sébastiena Loeba. Seb bude vašou dôležitým mentorom a naučí vás všetky svoje pretekárske fígle.

VěkUSK0
Typ hryZávodná
VýrobceMilestone
Záruka24 mesiacov
Popis
/*