PS4 Rage 2 (nová)
Akcia
Výpredaj
PS4 Rage 2 (nová)
PS4 Rage 2 (nová)
PS4 Rage 2 (nová)
PS4 Rage 2 (nová)
PS4 Rage 2 (nová)

PS4 Rage 2 (nová)

na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Vypredané
Doprava
Parametre

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód018562VýrobcaBethesdaZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Zadanie je jednoduché - na Zemi dopadol meteorit, vyhladil asi tak 80% ľudskej populácie a tí, ktorí prežili, sa ocitli v úplnom chaose a anarchii. Našlo sa však niekoľko milých pánov, ktorí využili situáciu, násilím si vydobyli moc a pasovali sa na novú vládu sveta pod menom Autorita. Hlavná postava hry je známa ako Walker a jedná sa o posledného príslušníka skupiny Rangerov, ktorý ako jediný predstavuje pre Autoritu hrozbu.

Rage 2 sa chystá predviesť ten najšialenejšie futuristický cirkus, aký kedy hráči sandbox hier zažili. Na ceste za zvrhnutím tyranskej vlády je v zákonaprosté pustatine povolené všetko. Čo však neznamená, že to bude jednoduché. Budete musieť zdolať štreky plnú krvilačných gangov, príšerných mutantov, zmutovaných príšer ... Zrátka nie ste tu sami a okolitému svetu je celkom fuk, či máte nejakú dôležitú misiu. Pri prvej príležitosti vás oberú a pošlú jednosmernú linkou smerom Game Over.

Tu prichádza na rad arzenál vylepšitelných, technicky vymazlených zbraní, výber šialených vozidiel alebo vznášadiel, fantastické schopnosti samotného Walkera a samozrejme z prvého dielu známej nanotrity, chytré miniatúrne mašinky, vďaka ktorým to všetko vlastne drží pohromade.

Pochodom vchod, nech začne bordel!

 

Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština, Italština, Polština, Ruština, Španělština
VýrobceBethesda
Záruka24 mesiacov
Popis
/*