PS4 Prey (nová)
Akcia
Výpredaj
PS4 Prey (nová)
PS4 Prey (nová)
PS4 Prey (nová)
PS4 Prey (nová)
PS4 Prey (nová)

PS4 Prey (nová)

10,40 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód010427VýrobcaBethesdaZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Hra Prey predstavuje akčný sci-fi hru z pohľadu prvej osoby od spoločnosti Arkane® Studios - tvorcov mnohokrát ocenenej hry Dishonored .

Píše sa rok 2032 a Vy sa prebúdzate na palube vesmírnej stanice Talos Aj obiehajúce na orbite Mesiaca. Predstavujete kľúčový subjekt experimentu, ktorý má za cieľ raz navždy zmeniť ľudstvo - ale niečo sa strašne pokazilo. Vesmírna stanica bola obliehaná nepriateľskými mimozemšťanmi a Vaše dolapenie je na ich hlavnom programe dňa. Kým sa stále viac zoznamujete s nespočetnými temnými tajomstvami Talos a tiež so svojou vlastnou minulosťou, musíte urobiť všetko pre to, aby ste prežili. K dispozícii Vám budú len nástroje, ktoré nájdete na palube lode, Váš dôvtip, zbrane a Vaše neuveriteľné zmyslové schopnosti.

Sci-fi Thriller
Na palube vesmírnej stanice Talos Aj nič nie je tak, ako sa na prvý pohľad zdá. Ako Morgan Yu sa púšťate do rozlúštenie stôp, ktoré ste si pre seba zanechali, s cieľom odhaliť pravdu o svojej minulosti. Akú rolu hráte v plánoch spoločnosti a čo je zač mysteriózny sila, ktoré pustošia stanicu?

výnimočné prostredie
Vesmírna stanica Talos I, ktorá obieha Mesiac, predstavuje vrchol privátneho vesmírneho podnikania. Objavte okázalé zručnosti korporátneho luxusu 60. rokov a prechádzajte cez prepojené, nelineárne priestory vystavané s cieľom skryť nespočetné tajomstvo.

nepredstaviteľná hrozba
Temná mimozemská entita, ktorá zamorila Talos I, predstavuje živú silu majúce za cieľ vyhladiť svoju korisť. Je len na Vás, ako na jedinom zachráneným na stanici, ukončiť smrteľný útok týchto desivých predátorov.

Čeľte mnohým výzvam
Prispôsobte si herné možnosti a nastavenia obtiažnosti a užite si tak ešte viac osobité dobrodružstva.

Hrajte podľa seba
Získavajte mimozemské schopnosti a vyvíjajte si tak odlišné kombinácie síl a vylepšujte svoje unikátne zručnosti. Vytvárajte čoraz viac užitočné predmety za pomoci nástrojov, ktoré nájdete na palube. Postavte sa bezprecedentnom hrozbám za použitia svojho dôvtipu a schopnosti improvizovať.

VěkUSK18
Typ hryAkčné, FPS - z prvej osoby, Sci-Fi, Silný príbeh, Strategie, Stealth akcia
VýrobceBethesda
Datum vydání05.05.2017
Online multiplayerne
Záruka24 mesiacov
Popis
/*