Akcia
Výpredaj
PS4 PixARK (nová)
PS4 PixARK (nová)
PS4 PixARK (nová)
PS4 PixARK (nová)
PS4 PixARK (nová)
PS4 PixARK (nová)

PS4 PixARK (nová)

Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Vypredané
Kód999405
VýrobcaSnail
Záruka24 mesiacov

Doprava už od 3€

Viac o doprave �

PopisFoto

Svet PixARK je pestrofarebné ihrisko plné dinosaurov, kúziel a napínavých dobrodružstiev. Môžete ho so svojou postavou objavovať, budovať si základňu, krotiť dinosaurami, alebo vyrábať technické či magické predmety. Len sa nesmiete nechať zabiť. Hra je založená na prvku premenlivosti a prekvapenie. Vaša postava je široko prispôsobiteľná a samotný svet sa s každou novou hrou úplne preskupením, čo zaručuje zakaždým úplne nový zážitok.

Pravidlá sú podobné ako u väčšiny survivalových hier. V priebehu hry sa budete musieť starať o základné potreby svojej postavy a zároveň sa brániť útokom krvilačných mäsožravcov. Samozrejme nechýba ani ťažby materiálov a stavba pevnosťou. Kockové grafické prevedenie v štýle Minecraftu umožňuje kreatívnym hráčom rozbúrať všetko, na čo narazí a prestavať si to podľa svojich predstáv. Za takmer akúkoľvek činnosť v hre získavate skúsenosti a dosahujete nových úrovní, na ktorých budete schopní vyrábať viac predmetov, čo vám umožní rozšíriť svoje pole pôsobnosti. Zvieratá, ktoré si skrotíte vám budú pomáhať v bojí, budú s vami rásť a vy budete môcť prispôsobiť ich schopnosti svojim potrebám.

Hra obsahuje režim pre jedného hráča i online multiplayer, v ktorom môžete buď spolupracovať, alebo súperiť s ostatnými hráčmi, čo dodá hre úplne nový rozmer.

Keď to zhrnieme, PixARK je zaujímavým spojením kreatívne budovateľskej stratégie a napínavé survival akcie. To všetko je vyvedené v jednoduchom spracovaní, ako po grafickej stránke, tak po stránke herných mechanik. To dáva úplne voľný priestor predstavivosti hráča - staviteľa, pričom hra nenudí ani akčnejší lovca divokých potvor. V tomto spracovanie je úplne na vás, aké tempo hry si zvolíte, podľa toho, či sa cítite viac ako neohrozený prieskumník, alebo venujete viac času vybudovanie bezpečnej základne a jej rozširovanie.

 

VýrobceSnail
PS4 PixARK (nová)
PS4 PixARK (nová)
PS4 PixARK (nová)
PS4 PixARK (nová)
PS4 PixARK (nová)
Novinky v ponuke
[PS4 | Protišmykový Návlek Na Ovládač - rôzne farby
Renovované
Skladom > 3 ks
1,59 EUR1,59 EUR bez DPH