PS4 Nioh (nová)
Akcia
PS4 Nioh (nová)
PS4 Nioh (nová)
PS4 Nioh (nová)
PS4 Nioh (nová)
PS4 Nioh (nová)

PS4 Nioh (nová)

11,40 EUR
Skladom 2 ks
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód042260VýrobcaTeam NinjaZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
Nová Predávame aj renovované hry - odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Zdvihni svoj meč a vydaj sa do Japonska v krvavom období Sengoku, ére plné vojen a temných zlovoľných síl, a presekaj sa celou zemou ako samuraj bez pána menom William.
Ozbrojené sa mečmi, sekerami, kopijami i vojnovými kladivami a hoď sa do brutálnych súbojov proti ľuďom i démonom. Preži surovej bitky a uč sa zo svojich chýb: po každej smrti ťa čaká vzkriesenie a každé vzkriesenie tí prinesie väčšie odhodlanie zdolať svojich nepriateľov.
Nioh sa inšpiruje hernými sériami Ninja Gaiden a Dark Souls, takže v sebe budeš musieť nájsť húževnatosť skutočného samuraja: zručnosti a trpezlivosť prekonať aj najnebezpečnejšie nepriateľov a neotrasiteľnou odvahu tvárou v tvár smrti.

Umenie ken-džitsu a nielen to
Ovládni všetky bojové štýly - nauč sa sledovať každý krok svojich nepriateľov a pohybuj sa so smrtonosnú presnosťou. Kombinuj najrôznejšie útoky autentickými samurajským zbraňami, medzi ktorými nechýba armors, katany ani sekery.

nebezpečná dynastie
Preskúmaj fantasknú a temnú víziu Japonska 16. storočia - bojuj bok po boku legendárnych hrdinov proti desivým zloduchom z obdobia bojujúcich štátov.

Mýty o monštrách a desivé príbehy
Postav sa brutálnym a ošklivými nepriateľom - nájdeš odvahu stáť tvárou v tvár skúseným samurajom, desivým tvorom a démonom, ktorým sa hovorí Yokai?

Vylepšené pre PS4 Pre
Vyladené hranie Nioh na PS4 Pre s vyšším počtom snímok za sekundu alebo s vyšším rozlíšením:
PS4 Pre, HD displej: "Filmový režim"

VěkUSK16
Typ hryAkčné, Bojová, Dlhá hra, Exkluzivní, Fantasy, Ninja
VýrobceTeam Ninja
Datum vydání07.02.2017
Online multiplayer1 - 3 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*