PS4 Marvel's Iron Man VR
Novinka
PS4 Marvel's Iron Man VR
PS4 Marvel's Iron Man VR
PS4 Marvel's Iron Man VR
PS4 Marvel's Iron Man VR
PS4 Marvel's Iron Man VR
PS4 Marvel's Iron Man VR

PS4 Marvel's Iron Man VR

23,79 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód038951VýrobcaSonyZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
Nová Predávame aj renovované hry - odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Hra vyžaduje PS4 Virtuálnu Realitu

 

Spojenie Virtuálne Reality a lietajúcich superhrdinov v obrnených oblekoch je dlho predvídaným a očakávaným krokom vo vývoji ľudskej rasy. Ruky Iron Mana sú teraz Vaše, rovnako ako jeho oči, uši, schopnosti a hračky pre dospelých. Tie, ktorí teraz nezačali okamžite myslieť na prasárny , iste zaujme systém ovládania Železňákova nového obleku Impulse Armor. Lietanie sa ovláda oboma pažami (vybavenými ovládači PS Move), podobne ako to robí skutočný Iron Man, pričom počas boja možno jednou rukou strieľať a druhú udržiavať výšku a rýchlosť . Počas úvodu hry si môžete vyskúšať rôzne manévre a bojové kombinácie , aby ste boli pripravení na strety so všetkými vzdušnými prekážkami, od holubov až po nevhodne postavené paneláky.

Iron Man VR nie je žiadna lineárna, bezmyšlienkové oddychovka, postavená len a len na virtuálne hrateľnosti. Nebesá sú Vám otvorená v celom 360 ° rozsahu, bojové schopnosti a technologické vymoženosti možné s postupom hry vylepšovať a pozadu nezostáva ani plnohodnotný príbeh. Nepriatelia Iron Mana sa ho nesnažia zostreliť z oblohy len preto, aby ho odniesli do zberu alebo aby vyhrali poľovnícku súťaž vo strieľanie vtákov. Hoci sa Tony Stark už nejaký čas výrobe zbraní nevenuje a svoju technológiu využíva výhradne pre boj s kriminalitou , svojho času si narobil slušnú riadku nepriateľov na čele s Ghost, ktorý, ako sa zdá, prešiel zmenou pohlavia na ženu. Hlavné motivácia tejto Duchyně je pomsta za škody napáchané Starkovými zbraňami. Tony sa teraz musí doslova vysporiadať s duchmi zo svojej ... Iné hry , filmu , komiksu alebo čoho.

VěkUSK12
Typ hryAkčné, Exkluzivní, Interaktivné, Pre ďievčatá, Superhrdinovia, VR
VýrobceSony
Datum vydání03.07.2020
Záruka24 mesiacov
Popis
/*