PS4 Lego Star Wars The Skywalker Saga (Nová)
Novinka
PS4 Lego Star Wars The Skywalker Saga (Nová)
PS4 Lego Star Wars The Skywalker Saga (Nová)
PS4 Lego Star Wars The Skywalker Saga (Nová)
PS4 Lego Star Wars The Skywalker Saga (Nová)

PS4 Lego Star Wars The Skywalker Saga (Nová)

27,76 EUR
Datum naskladnenia: piatok 16.12
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:piatok 16.12Po celej SR:piatok 16.12

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód039078VýrobcaDISNEYZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
Nová Predávame aj renovované hry - odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

 

 

Keby v roku 1977 niekto povedal Georgovi Lucasovi , že až bude mať hotových deväť filmov, tak ich niekto vezme a prerobí ich všetkých do Lega , najskôr by sa mu prvý hviezdny bojovník len vysmial. Teraz máme príležitosť k neviazanému rehtotu my, a to predovšetkým vďaka originálnemu plastickému humoru, ktorým nás Lego hry zásobujú už od roku 1997. V hre Skywalker Saga si zahráme za viac ako 200 postáv v časovom rozpätí všetkých deviatich filmov , z ktorých každý poskytne 5 misií . Sami si môžeme ľubovoľne určiť, ktorú dejovou linkou začneme, pokojne si to môžeme zahrať celé pospiatky . To vedie k zaujímavým dejovým zvratom. Napríklad pokiaľ si to dáme celé od dvojky po deviatku a až nakoniec prvý diel, znamená to, že Qui-Gon zomrie až ako posledný!

Vo svojej kockovanej vesmírnej lodi môže hráč v rámci jednotlivých epizód voľne navštevovať viac ako 20 planét , o ktorých však zatiaľ nevieme, či budú guľaté alebo hranaté . Keď sa na Vás nejaký ten legáčik krivo pozrie, môžete ho rozobrať svetelným mečom alebo ho jednoducho vypnúť blasterom, podľa toho, či ste práve Darth Vader alebo Han Solo . Boj je po okraj naplnený rôznymi kombinačkami a kritickými zásahmi, ktoré sú všetky pevne vo vašich palcoch. Príjemný zážitok dopĺňa plne ovládateľná kamera , ktorá dodá Vašim krokom ladnosť a Vašim očiam voľnosť.

Po kvalitnom Jedi: Fallen Order s vlastným príbehom tu máme roztomilú Lego oddychovku, ktorá nás prevedie vtipne spracovanými príbehmi všetkých Skywalkerov. Teraz môžeme bezpečne povedať, že máme na nejaký čas krásne spracované celé Hviezdne Vojny od Coruscantu až po Endor.

 

VěkUSKUnbekannt
Typ hryDetská, Lego, Podľa filmu, Pre ďievčatá, Sci-Fi, Zábavná
VýrobceDISNEY
Záruka24 mesiacov
Popis
/*