PS4 Knowledge is Power
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS4 Knowledge is Power
PS4 Knowledge is Power
PS4 Knowledge is Power
PS4 Knowledge is Power
PS4 Knowledge is Power
PS4 Knowledge is Power

PS4 Knowledge is Power

na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Vypredané
Doprava
Parametre

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód056221VýrobcaSonyZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Vydaj sa do Pyramid of Power a užívaj si fantastickú herné súťaž. Prebojuj sa až na samotný vrchol v báječne zábavnej súťažnej hre z ponuky PlayLinkpro PS4.

IDE TU O VEDOMOSTI
Vybojuj si slávu v oslnivej vedomostnej súťaži z rozširujúcej sa ponuky PlayLink. Bezdrôtový ovládač DUALSHOCK 4 môžeš pokojne nechať bokom - stačí vziať do ruky chytré zariadení, vybrať si jednu z ôsmich postáv, vyfotiť sa a potom vstúpiť do Pyramid of Knowledge, kde budeš až s piatimi kamarátmi odpovedať na najrôznejšie otázky v snahe čo najrýchlejšie vyšplhať na samotný vrcholok.

TRIKY A OTÁZKY
Či už si vyberieš Hotdog Guya, Glam Wizarda, Cowgirl alebo niektorú z ďalších bláznivých postáv, tvojou úlohou bude poraziť kamarátmi rýchlym zodpovedaním otázok. Potrebuješ výhodu? Spomaľ kamarátmi pomocou Power Play a donúť je prebiť sa ľadom alebo zotrieť Marast a prodluž tak ich reakčnú dobu.

BODY ZA ŠPLHANIE
Vďaka výzvam na dotykovej obrazovke, možnosti spolupracovať proti spoločným rivalom a rýchlemu veľkému finále máš cestu k súťažnej sláve vo svojich rukách.

Tituly PlayLink sú hlavne o spoločenskej zábave, ktorú si užije každý, od rýchlych kvízov až po pohlcujúce multiplayerové zážitky. Vlož hru do systému PS4, vezmi chytrý telefón alebo tablet, všetci si urobte pohodlie pri televízore a pripravte sa na svieži herný zážitok, ktorý nemá obdoby, navyše nemusíte používať viac bezdrôtových ovládačov DUALSHOCK 4.

Pokojne môžeš pozvať kamarátov a členov rodiny, ktorí normálne nehrajú videohry. Tituly PlayLink totiž predstavujú perfektný spôsob, ako vstúpiť do sveta hier ... a keď si skúsený hráč, nemusíš sa báť, aj tie sa budeš maximálne baviť.

Popis
/*