PS4 Joes Diner (nová)
PS4 Joes Diner (nová)
PS4 Joes Diner (nová)
PS4 Joes Diner (nová)
PS4 Joes Diner (nová)
PS4 Joes Diner (nová)

PS4 Joes Diner (nová)

7,92 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód019770VýrobcaUIGZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Niekde pozdĺž úctyhodné diaľnice "Route 7", uprostred ničoho sa nachádza jedáleň "Joe 's Diner". Ako zamestnanec pracujete v nočnej smene počas celého ďalšieho mesiaca, vašou prvoradou úlohou je udržať stoly čisté-zatiaľ nič ťažké. Bohužiaľ je v tom háčik. Staručká jedáleň bola postavená na mieste bývalého indiánskeho cintorína. Medzi pochovanými boli aj dvaja náčelníci, počas ich života sa nedokázali vystáť. Jeden z náčelníkov sa snaží odpočívať v pokoji.

Druhý, vtipálek za života, aj po smrti, má sklony provokovať svojho kolegu, náčelníka. Okrem vašich úloh ako čašníci, bude mať za úlohu udržať všetko v pokoji a predísť hnevu náčelníkov. Pre uchovanie ich večného pokoja musíte iba posväcovania úlohu. Znie to jednoducho, ale ... Pracujte vo viac ako 30 nočných zmenách v úlohe dovolenkového záskoku v reštaurácii Joe 's Diner. Udržujte pokoj a snažte sa nevyvolať hnev zosnulých indiánskych náčelníkov.

Atmosférická grafika s fantastickým osvetlením. Inovatívny druh hrania. Deaktivujte všetky objekty potom, čo sa jeden z náčelníkov rozhodne nachytať svojho druha.

VěkUSK12
Typ hryAkčné, Horor, Zábavná
VýrobceUIG
Datum vydání17.01.2017
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*