PS4 Hidden Agenda (CZ) (nová)
PS4 Hidden Agenda (CZ) (nová)
PS4 Hidden Agenda (CZ) (nová)
PS4 Hidden Agenda (CZ) (nová)
PS4 Hidden Agenda (CZ) (nová)
PS4 Hidden Agenda (CZ) (nová)

PS4 Hidden Agenda (CZ) (nová)

9,41 EUR
Skladom 2 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:v piatok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód064573VýrobcaSupermassive GamesZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Čeština , vrátane dabingu

Nová nerozbalená hra


Akčná adventúra hraná z pohľadu tretej osoby. Hra obsahuje udalosti, ktoré určujú výsledok príbehu, vrátane smrti alebo prežitie. Ovplyvňuj vývoj tohto napínavého multiplayerového thrilleru s funkciou PlayLink.

Dokážeš udržať svoje nervy na uzde pri pátraní po neslávne preslávenom zabijakovi známom ako Trapper? Pomocou svojho mobilného zariadenia rob ťažké rozhodnutia. Tá majú vplyv na vetviaci sa príbeh tohto kriminálneho thrilleru, ktorý vychádza exkluzívne na PS4 s podporou PlayLink. A keďže autorom je štúdio Supermassive Games, ktoré vytvorilo aj Until Dawn, nikdy nebudeš tušiť, čo sa skrýva za ďalším zlovestným rohom.


Komu môžeš veriť? Toto mrazivé dobrodružstvo má jednu špecialitu, ktorá sa prejaví už na samom začiatku: do hry môžeš prizvať až päť kamarátov. Každý z vás dostane úlohu, ktorým sa bude zaoberať. Budete sa snažiť dosiahnuť spoločný cieľ, alebo si budete radšej škodiť? Vplyv tu znamená moc a každé rozhodnutie môže ovplyvniť vývoj príbehu ... Ako ďaleko zájdeš, aby si dosiahol svoj?

VěkUSK16
Jazyk hryČeština, Angličtina, Němčina, Dánština, Finština, Francouzština, Holandština, Chorvatština, Italština, Maďarština, Norština, Polština, Portugalština, Rumunština, Řečtina, Španělština, Švédština, Turečtina
Typ hryAdventura, Akčné, Exkluzivní, Interaktivné, Silný príbeh
VýrobceSupermassive Games
Datum vydání22.11.2017
Offline multiplayerCo-op, Shared-screen, Více než 2 hráči
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*