Novinka
PS4 Grid (nová)
PS4 Grid (nová)
PS4 Grid (nová)
PS4 Grid (nová)
PS4 Grid (nová)
PS4 Grid (nová)

PS4 Grid (nová)

Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Skladom > 3 ks
Osobne v Plzni:
dnes
Prepravnou spoločnosťou:
zajtra
Kód023168
VýrobcaCodemasters
Záruka2 roky

Doprava už od 3€

Viac o doprave �

K tomuto produktu odporúčame
1
PS4 Grid

PS4 Grid

Kód:024823
Skladom 3 ks
49,99 EUR49,99 EUR bez DPH
PopisFoto

Štvrté vydanie závodné hry Grid a zároveň desiate vydanie v sérii TOCA sa spolu s hrami Tilt a Fuel vyznačuje najkratším názvom v histórii hier Codemasters . Ale to len tak mimochodom. Okrem bohatej a rôznorodej ponuky áut (cez 70 exemplárov v rôznych triedach) a tratí (okolo 80 variácií na 13 hlavných miestach) sa Grid môže pýšiť niekoľkými vynaliezavými novotami v rámci celého žánru .

Jednou z najlákavejších nových mechaník je úplne unikátne spracovanie umelých protihráčov. V hre sa stretnete so 400 rôznymi jazdcami , z ktorých každý riadi a reaguje na vaše správanie trochu inak. Líšia sa aj náchylnosť jednotlivých vodičov k chybování. Čo však majú spoločné, je, že ak je na trati nenecháte na pokoji a budete pretekať ako v Burnoutu , začnú vidieť červeno a pustí sa do vás v štýle Wreckfestu . Hra tiež vie sledovať, s kým sa najčastejšie stretávate na cieľovej rovinke a kto je teda vaším hlavným sokom .

Za zmienku rozhodne tiež stojí silný dôraz na nastavenie obtiažnosti a realistickosti správania áut. Codemasters si želajú, aby si Grid užil ako príležitostný arkádový hráč, tak náročný veterán simulátorov. Na spresnenie simulácia ovládania pretekárskych mašín sa podieľal známy formulár Fernando Alonso , u ktorého si môžeme byť istí, že vie, o čom hovorí. Keby ste mal niekto sebemenší pochybnosti, môže te Alonsa priamo v hre vyzvať k závodu a on Vám to rád vysvetlí.

 

PS4 Grid (nová)
PS4 Grid (nová)
PS4 Grid (nová)
PS4 Grid (nová)
PS4 Grid (nová)