PS4 Fallout 76
Akcia
Renovované
PS4 Fallout 76
PS4 Fallout 76
PS4 Fallout 76
PS4 Fallout 76
PS4 Fallout 76

PS4 Fallout 76

na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Vypredané
Doprava
Parametre

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód018996VýrobcaBethesdaZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Vitajte vo svete Fallout 76, online predchodca oceňovanej série Fallout, kde každý preživší človek predstavuje skutočnú osobu. Pracujte spoločne, aby ste prežili. Pod hrozbou nukleárnej skazy hráči zažijú najväčší, najdynamickejšiu svet, ktorý bol kedy v rámci Fallout univerza vytvorený.

Deň Rekultivácia, rok 2102. Dvadsať päť rokov od devastujúceho vplyvu bômb sa ty a tvoj verný spoločník z Vaultu zjavujete v post nukleárnej Amerike. Hrajte samostatne alebo s ostatnými hráčmi a objavujte neuveriteľne rozľahlý a pestrý svet Fallout 76 a postavte sa tým najstrašnejším hrozbám pustatiny.

KĽÚČOVÉ PRVKY:

povstaňte

Epický otvorený RPG svet od Bethesda Game Studios konečne ponúkne multiplayer. Vytvorte so svojou postavu s využitím slávneho SPECIAL systému a vydajte sa na svoju vlastnú cestu v novej neskrotnej pustatine so stovkami jedinečných lokácií. Či už sa rozhodnete pre hranie s priateľmi alebo osamote, čaká na vás jedinečné Fallout dobrodružstvo ako ešte nikdy predtým.

Svet oslnivé nádhery

Úplne nová grafika, nasvietenie a technológie tvorby krajiny privádza k životu 6 odlišných regiónov Západná Virgínia. Každý región, či už bujné lesy Appalachia alebo odpudivé karmínovej plochy Cranberry Bog, ponúkne jedinečné hrozby a odmeny. Postnukleární Amerika nikdy nevyzerala tak nádherne!

Nový americký sen

Využívajte úplne nový konštrukčné a montážne program (CAMP) a vytvárajte či craftujte kedykoľvek a kdekoľvek. Vďaka programu CAMP si kedykoľvek vytvoríte toľko potrebný prístrešok, zásoby a zaistíte si bezpečia. Dokonca budete mať možnosť vytvárať obchody pre výmenu tovaru s ostatnými pozostalými. Ale buďte na pozore - nie každý Vám bude milým susedom ...

sila atómu

Získajte prístup k tej najviac deštruktívne zbrani - atómové rakete, ktorá vďaka svojej ničivej sile dokáže vytvoriť vysokoúrovňová zónu so vzácnymi a cenenými surovinami. Rozhodnete sa chrániť alebo naopak uvoľniť ničivú silu atómu? Voľba je na Vás.

VýrobceBethesda
Záruka24 mesiacov
Popis
/*