PS4 Fallout 4 (nová)
PS4 Fallout 4 (nová)
PS4 Fallout 4 (nová)
PS4 Fallout 4 (nová)
PS4 Fallout 4 (nová)
PS4 Fallout 4 (nová)
PS4 Fallout 4 (nová)

PS4 Fallout 4 (nová)

10,90 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:v piatok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód059776VýrobcaBethesdaZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových.Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Užite si slobodu v otvorenom svete ponúkajúcim stovky lokácií, postáv a úloh. Vytvorte si unikátnu postavu, vylepšujte svoje schopnosti a rozvíjajte vlastný herný štýl. Z nazbieraných vecí postavíte zbraň, brnenie aj vlastný dom. Fallout 4 disponuje najvyspelejším výrobným systémom všetkých čias. Nová generácia herného enginu posúva grafiku a osvetlenie živého sveta na úplne novú úroveň. Intenzívne súboja z pohľadu prvej alebo tretej osoby môže spomaliť v čase a lepšie tak naplánovať svoje útočné akcie.

Robte si, čo sa vám zapáči. Masívne svet ponúkajúce stovky lokácií, postáv a úloh je úplne otvorený a láka na preskúmanie. Pridajte sa k rôznym frakciám usilujúcim o moc, alebo choďte svojou vlastnou cestou - výber je čisto na vás!

Staňte sa, čím chcete byť. Systém SPECIAL pre tvorbu vlastnej postavy vám umožní ľubovoľnú postavu, od vojaka s ťažkým brnením, ktorý sa všade prebíja, až po charizmatického táraj s mrštným jazýčkom. Vyberať možno z desiatok Perk a rôznych výstrojou a rozvíjať tak vlastný herný štýl.
Z nazbieraných vecí postavíte zbraň, brnenie alebo dom

Zbierajte všetko, čo nájdete, az nazbieraných vecí postavte tisíce predmetov - zbrane, brnenia, chemikálie a jedlo sú len začiatkom - vybudovať a spravovať možno aj vlastné príbytok či celej osady. Fallout 4 disponuje najvyspelejším výrobným systémom všetkých čias.

Najnovšia generácia herného enginu posúva grafiku a osvetlenie živého sveta vo Fallout 4 na úplne novú úroveň. Každá lokácie, od spustošených lesov v oblasti Commonwealthu až po zvyšné ruiny v Bostone, prekypuje dynamickými detaily.
Strategický boj pomocou systému Vats

Intenzívne súboja z pohľadu prvej alebo tretej osoby môže spomaliť v čase pomocou nového dynamického systému Vault-Tec Assisted Targeting System (Vats). Môžete tak lepšie naplánovať svoje útočné akcie a užiť si výsledné krviprelievania ako vo filme.

VěkUSK18
Jazyk hryAngličtina
Typ hryDlhá hra, FPS - z prvej osoby, Legenda, Otvorený svet, Post-apokalyptická, RPG, Sandbox, Sci-Fi, Silný príbeh, Stealth akcia, Velká mapa
VýrobceBethesda
Datum vydání10.11.2015
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*