PS4 Death Stranding (CZ)
Novinka
Akcia
Renovované
PS4 Death Stranding (CZ)
PS4 Death Stranding (CZ)
PS4 Death Stranding (CZ)
PS4 Death Stranding (CZ)
PS4 Death Stranding (CZ)

PS4 Death Stranding (CZ)

18,49 EUR
Skladom 2 ks
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:zajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód037028VýrobcaKojima ProductionsZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Čeština

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Death Stranding má byť post-apokalyptické sci-fi sandbox stealth akčným hororom (kde sú tie časy, kedy hry mali len jeden žáner?), Čo naznačuje, že aj keď sa asi nebudeme potýkať priamo sa zombivci, žiadne veselé dobrodružstvo na ceste za pokladom vo Slniečkové Meste nás nečaká.

Hru vyvíja štúdio Kojima Productions, čo je japonská spoločnosť na čele s pánom Hideo Kojima, ktorý má na svedomí sériu hier Metal Gear Solid a podieľal sa aj na zrušenom projekte Silent Hills. Prečo je potreba zmieňovať Silent Hill (s)? Death Stranding je podľa samotného Kojima postavená na prelínanie života a smrti. Kedykoľvek herná postava menom Sam Porter Bridges zomrie, dostane sa do akejsi alternatívnej reality, z ktorej sa bude musieť dostať späť do sveta živých. Ďalej sa hovorí o možnostiach opustiť svoje živé telo ao možnosti zobrať svoje predmety po vlastnej smrti.

V traileroch bolo naznačené, že svet sa dostal do svojho príšerného stavu následkom ľudskej neopatrnosti, vďaka ktorej došlo k uvoľneniu neznámych nepriateľských organizmov. Hra je postavená na silnom príbehu pre jedného hráča, ktorý sa však bude odohrávať v režime tzv. Asynchrónneho mutiplayer. Tento originálny systém funguje tak, že hráči spolu síce v hre priamo nekomunikujú, ale ich činnosť ovplyvňuje hru ostatných hráčov. Môžu si napríklad posielať zásoby či zdieľať úkryty. To všetko bude zasadené do sveta plného strmých kopcov, útesov a humanoidných, čiastočne neviditeľných netvorov, ktoré dokážu zraniť obyčajným zvukom. Ďalší z prekážok je akýsi podivný dážď zvaný Timefall, ktorý spôsobuje rapídny starnutie čohokoľvek, na čo dopadne. V hre sa budú tiež vyskytovať nemŕtvi nepriatelia, lepšie povedané kostry ovládané hlavným záporákom, ktorý je s nimi spojený nestvůrnými chápadlami, či drôty vedúcimi z jeho vlastného tela. Áno, bude sa jednať o veľmi surrealistický zážitok.

 

VěkUSK16
Jazyk hryČeština, Angličtina, Němčina, Francouzština, Holandština, Italština, Maďarština, Polština, Portugalština, Rumunština, Ruština, Řečtina, Španělština, Turečtina
Typ hryDlhá hra, Exkluzivní, Horor, Otvorený svet, Post-apokalyptická, Sci-Fi, Silný príbeh, Velká mapa
VýrobceKojima Productions
Datum vydání08.11.2019
Online multiplayer100+ hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*