PS4 Days Gone - Special Edition (CZ)
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS4 Days Gone - Special Edition (CZ)
PS4 Days Gone - Special Edition (CZ)
PS4 Days Gone - Special Edition (CZ)
PS4 Days Gone - Special Edition (CZ)
PS4 Days Gone - Special Edition (CZ)

PS4 Days Gone - Special Edition (CZ)

55,99 EUR
Skladom 2 ks
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:zajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód021493VýrobcaSonyZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Čeština

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Special Edition obsahuje:

  • základnú hru
  • Artbook od Dark Horse Comics
  • Steelbook
  • originálne soundtrack

Days Gone je pripravovaná survival hororovú akčná adventúra v otvorenom prostredí. Inými slovami, vás hodia do sveta zamoreného nakazenými, rýchlo sa vyvíjajúcimi tvormi (Freakers), ktoré ešte pred dvoma rokmi bývali ľuďmi. Stanete sa samotárskym lovcom odmien, dostanete búchačku, motorku a ... To je všetko, veľa šťastia. Aby ste prežili, budete musieť vynaliezavo využívať detailne spracované prostredie severozápadnej Ameriky v jeho plnom potenciáli.

Narozdiel od mnohých iných survival zombie podujatí sa tu budete starať len a len o seba, teda Deacona St. Johna. A jeho ikonickou drahocennú motorku, samozrejme. Nie, že by sa v hre nevyskytovali okrem zmutovaných nepriateľov tiež bežní homo sapiens. Tí však budú v lepšom prípade neužitoční, v horšom prípade sa stanú ďalším nebezpečenstvom, proti ktorému bude potrebné sa brániť.

Hra kladie veľký dôraz na nápaditosť hráča pri plnení úloh aj pri bežných stretoch s nepriateľmi, podobne ako v hrách typu "pieskovisko", ako je napríklad séria GTA. To sa prejavuje nielen v prepracovanom cykle dňa a noci, pri ktorej sú netvory silnejšie, ale predovšetkým v množstve druhov znetvorených ľudí a zvierat, v ich rozdielnych schopnostiach a v príležitostiach, ako sa s nimi môžete vysporiadať. Zaujímavou ojedinelosťou v tomto žánri je správanie miestnych nemŕtvych nepriateľov a ich sociálny systém, ktorý vzdialene pripomína ľudskú civilizáciu.

Hra sa nesnaží nútiť hráčov k používaniu hrubej sily ani k nenápadnému zakrádanie, naopak, poskytuje rovnomernú výzvu vo všetkých použiteľných vraždiacich štýloch. Samozrejme nechýba ani systém výroby predmetov a pomôcok na porciovanie krvilačných ľudožrútov.

 

VěkUSK18
Jazyk hryČeština
Typ hryAkčné, Dlhá hra, Dobrodružná, Exkluzivní, Horor, Otvorený svet, Post-apokalyptická, Sandbox, Stealth akcia, Velká mapa, Zombie
VýrobceSony
Datum vydání26.04.2019
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*