PS4 Days Gone (CZ) (nová)
Novinka
Akcia
PS4 Days Gone (CZ) (nová)
PS4 Days Gone (CZ) (nová)
PS4 Days Gone (CZ) (nová)
PS4 Days Gone (CZ) (nová)
PS4 Days Gone (CZ) (nová)

PS4 Days Gone (CZ) (nová)

19,83 EUR
Skladom 2 ks
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód017177VýrobcaSonyZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Čeština

Nová nerozbalená hra

Days Gone je pripravovaná survival hororovú akčná adventúra v otvorenom prostredí. Inými slovami, vás hodia do sveta zamoreného nakazenými, rýchlo sa vyvíjajúcimi tvormi (Freakers), ktoré ešte pred dvoma rokmi bývali ľuďmi. Stanete sa samotárskym lovcom odmien, dostanete búchačku, motorku a ... To je všetko, veľa šťastia. Aby ste prežili, budete musieť vynaliezavo využívať detailne spracované prostredie severozápadnej Ameriky v jeho plnom potenciáli.

Narozdiel od mnohých iných survival zombie podujatí sa tu budete starať len a len o seba, teda Deacona St. Johna. A jeho ikonickou drahocennú motorku, samozrejme. Nie, že by sa v hre nevyskytovali okrem zmutovaných nepriateľov tiež bežní homo sapiens. Tí však budú v lepšom prípade neužitoční, v horšom prípade sa stanú ďalším nebezpečenstvom, proti ktorému bude potrebné sa brániť.

Hra kladie veľký dôraz na nápaditosť hráča pri plnení úloh aj pri bežných stretoch s nepriateľmi, podobne ako v hrách typu "pieskovisko", ako je napríklad séria GTA. To sa prejavuje nielen v prepracovanom cykle dňa a noci, pri ktorej sú netvory silnejšie, ale predovšetkým v množstve druhov znetvorených ľudí a zvierat, v ich rozdielnych schopnostiach a v príležitostiach, ako sa s nimi môžete vysporiadať. Zaujímavou ojedinelosťou v tomto žánri je správanie miestnych nemŕtvych nepriateľov a ich sociálny systém, ktorý vzdialene pripomína ľudskú civilizáciu.

Hra sa nesnaží nútiť hráčov k používaniu hrubej sily ani k nenápadnému zakrádanie, naopak, poskytuje rovnomernú výzvu vo všetkých použiteľných vraždiacich štýloch. Samozrejme nechýba ani systém výroby predmetov a pomôcok na porciovanie krvilačných ľudožrútov.

 

Zaujímavosti:

  • Jedni z najtuhších nepriateľov v Days Gone sú zombie medvede.
  • Vo svadobné scénke Deacona a Sarah zaznie z úst pohľadné krásavice tieto slová: "Sľúb mi, že na mne budeš jazdiť ako na svojej motorke." Táto prosba je v skutočnosti súčasťou motorkárske kultúry a bežne sa používa pri tematických svadbách.
  • Niektorí členovia tímu Konzoly a Hry zameškali kvôli úžasnost tejto hry nedeľné večerné posedenie s čajom u Simona.
VěkUSK18
Jazyk hryČeština, Angličtina, Němčina, Bulharština, Dánština, Finština, Francouzština, Holandština, Italština, Maďarština, Norština, Portugalština, Řečtina, Španělština, Švédština, Turečtina
Typ hryAkčné, Dlhá hra, Dobrodružná, Exkluzivní, Horor, Otvorený svet, Post-apokalyptická, Sandbox, Stealth akcia, Velká mapa, Zombie
VýrobceSony
Datum vydání26.04.2019
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*