PS4 Constructor (nová)
Akcia
Výpredaj
PS4 Constructor (nová)
PS4 Constructor (nová)
PS4 Constructor (nová)
PS4 Constructor (nová)
PS4 Constructor (nová)

PS4 Constructor (nová)

12,88 EUR
Skladom 2 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:zajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód010353VýrobcaSystem 3Záruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Vysoko originálna budovateľská simulácia Constructor sa v roku 2017 vracia, aby na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch oslávila dvadsať rokov od chvíle, kedy prvýkrát uzrela svetlo sveta.V meste, kde nič nie je príliš, nemôžete vystúpiť na vrchol bez poriadne ostrých lakťov.

Váš cieľ v CONSTRUCTOR je pritom prostý - narobiť imanie, nahromadiť moc a zanechať po sebe trvalý odkaz.Ujměte sa úlohy nádejného majiteľa stavebnej firmy a akýmkoľvek spôsobom sa vypořádejte s konkurenciou, aby ste vybudovali prekvitajúcich a prosperujúce mesto. To zahŕňa nielen neutíchajúci výstavbu obytných domov a tovární, ale aj nutnosť venovať sa nekonečnému prílivu sťažností vašich nájomníkov, ako aj potrebu dohliadať na celý zástup nežiaducich.

Túto "pestrú" skupinku zdegenerovaných postáv však možno využiť aj proti konkurencii, a to vtipným a katastrofickým spôsobom! Používanie týchto nežiaducich elementov je jedným z kľúčových herných prvkov. Či už budete terorizovať cudzie štvrť svojimi hrdlorezmi, pošlite skupinu hipíkov demonštrovať pred konkurenčné továreň, necháte pána Šikulu "opraviť" plyn a elektrinu u susedov alebo sa odhodláte zapojiť do svojho podnikania mafiu, vždy budete mať k dispozícii nespočetné množstvo spôsobov, ako svojim konkurentom pomoct okázalo zlyhať!

  • Prepracovaná výučba sprevádzajúce hráča úvodom hry.
  • Zjednodušené užívateľské rozhranie uľahčuje ovládanie a predstavuje doteraz najlepší systém pre ovládanie strategických hier na konzolách.
  • Hrajte až v štyroch hráčoch online proti svojim priateľom alebo sami proti umelej inteligencii.
  • Úžasná grafika a hromada nových prvkov a budov!
  • Režim Projektant vám umožňuje navrhovať vlastné mesta s rôznymi scenármi, ktorá potom môžete zdieľať s priateľmi a v ktorých sa môžete postaviť ostatným hráčom online.
  • Pravidelný, každomesačné dodatočný obsah na stiahnutie slúžiace k vylepšovaniu a rozširovanie herného zážitku napríklad novými budovami, mapami, hernými postavami a radom ďalších prvkov.
VěkUSK12
Typ hrySimulátory, Strielačka, Zábavná
VýrobceSystem 3
Datum vydání25.07.2017
Online multiplayer1-4 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*