PS4 Bioshock The Collection
Renovované
PS4 Bioshock The Collection
PS4 Bioshock The Collection
PS4 Bioshock The Collection
PS4 Bioshock The Collection
PS4 Bioshock The Collection
PS4 Bioshock The Collection

PS4 Bioshock The Collection

18,99 EUR
Skladom 3 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód025746Výrobca2K GamesZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


Kompletná kolekcia všetkých troch kultových strieľačiek z autorského pera Kena Levina. Navštívte podmorskú utópiu Rapture, ktorá sa zmenila na šialený chaos a potom výletné do Columbie - nádherného mesta plávajúceho vysoko v mrakoch. Všetky tri hry sa dočkali grafického vylepšenia, ostrejších textúr a obsahujú všetky DLC.

BIOSHOCK
Skupina elitných a bohatých vedcov, spoločne s poprednými umelcami, filozofmi či športovcami sveta, sa rozhodne vybudovať tajné podmorské mesto Rapture, aby tam mohli v pokoji žiť a bádať, bez toho aby ich ovplyvňovali rôzne vlády alebo sa museli starať o peniaze či sociálne istoty. Cieľom tejto komunity je sústrediť sa na svoju výnimočnosť, namiesto mrhanie energie nevďačným masám. Tam, hlboko pod oceánom, začnú vykonávať genetické experimenty, aby sa ešte vylepšili a predĺžili dĺžku svojho života. Rozhodne to ale nedopadne tak, ako zamýšľali ...

BIOSHOCK 2
Vychutnajte si Rapture ešte pred tým, než ho pohltilo more. A to rovno z pohľadu prvej verzie Big Daddyho - ochranca Little Sister. Ako správny veľký tatko musíte ísť uloviť veľkú sestru a v najlepšom prípade pri tom zachrániť čo najviac malých sestričiek. Zásadnou zmenou oproti prvému Bioshocku je možnosť využívať obe ruky naraz, takže môžete jednou rukou strieľať a druhú metať blesky, alebo firebally.
Hra oproti originálu neobsahuje multiplayer!

BIOSHOCK: INFINITE
Píše sa rok 1912. Je nám zverená postava Booker DeWitta, zneuctěného bývalého súkromného detektíva Pinkertonovy kancelárie, ktorý vezme nový prípad - nájsť Elizabeth, mladú ženu, ktorá sa stratila. Našou úlohou bude vrátiť ju domov. Jediný problém je, že je držaná v lietajúcom svete Columbie. Columbia bola kedysi symbol amerického úspechu a ako taká plávala po celom svete ako svetová výstava - pomník ľudskej vynaliezavosti. Ale od jej odhalenia v roku 1900 sa udiali podivné veci a teraz sa mesto stratilo v oblakoch. Detektív DeWitt vie, ako ho nájsť, ale hovorí sa, že sa Columbia po zuby ozbrojili spolu s šialenými občanmi mesta. Takže nepočítajte, že toto bude odpočinkový rokov.

VěkUSK18
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština, Italština, Španělština
Typ hryAkčné, Sci-Fi, Stealth akcia
Výrobce2K Games
Datum vydání13.09.2016
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*