Novinka
PS4 Bee Simulator
PS4 Bee Simulator
PS4 Bee Simulator
PS4 Bee Simulator
PS4 Bee Simulator
PS4 Bee Simulator

PS4 Bee Simulator

A1

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Vychádza [štvrtok 31.10] > 3 ks
Osobne v Plzni:
na vyžiadanie
Prepravnou spoločnosťou:
na vyžiadanie
Kód020389
VýrobcaBIGBEN
Záruka2 roky

Doprava už od 3€

Viac o doprave �

PopisFoto

 

Jedná sa o predobjednávku, hra vychádza 31.10.2019. Pri predobjednávke môžeme hru doručiť už ten istý deň.

Pozor, pozor! Jedinečná príležitosť pre všetkých, ktorí túžia spoznať svet z včelí perspektívy bez vtieravého hlasu Božského Káji! Bee Simulator má slúžiť ako rodinná oddychovka, pri ktorej si hráči každého veku budú môcť vyskúšať, aké to je bývať v parku, ujíždět na všelijakých kytičkách a pichať, koho chceš. Keďže s ľudskou herné postavou by takýto simulátor vyžadoval príliš náročné fyzické spracovanie a takmer božské právnické vedomosti, zvolili vývojári pre začiatok včelu.

V hre sa vyskytuje príbeh, v ktorom sa hráč stane súčasťou včelí rodiny a pokúsi sa zachrániť úľ pred nemilosrdnými obrími bájnymi tvory, známymi ako "homo sapiens". Nevieme ešte, ako presne budú tieto mystické kreatúry vyzerať, ale vraj budú ešte nebezpečnejšie ako nepriateľské osy, s ktorými sa budú včely v hre tiež zápasiť. Dôjde aj na multiplayer režimy, vrátane split-screenovitého, v ktorých spolu môžu dvaja včelári (no čo?) Spolupracovať či súťažiť, napr. V zbere peľu.

Milovníci hmyzu, takzvaní entomológovia či entomofilové, podľa zamerania a intenzity, iste privítajú túto exkurziu do života včely s nadšením. Čakajú je detailný pohľady na obyčajne malé veci, ktoré sú z pohľadu tohto hmyzu naraz obrovské. Pekným príkladom je potrebné lúčna klisnička z obrázku č. 5. Komu však takáto roztomilé zvieratká pripomínajú skôr stvory či netvory z nejakého hororu , môže si zahrať napríklad Kozie Simulátor alebo Simulátor Chleba.

VýrobceBIGBEN
Typ hryDobrodružná, Simulátory
Stavnové
Online multiplayerNe
Datum vydání12. 11. 2019 0:00:00
PS4 Bee Simulator
PS4 Bee Simulator
PS4 Bee Simulator
PS4 Bee Simulator
PS4 Bee Simulator