PS4 Assassins Creed Unity (CZ)
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS4 Assassins Creed Unity (CZ)
PS4 Assassins Creed Unity (CZ)
PS4 Assassins Creed Unity (CZ)
PS4 Assassins Creed Unity (CZ)
PS4 Assassins Creed Unity (CZ)

PS4 Assassins Creed Unity (CZ)

na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Vypredané
Doprava
Parametre

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód019297VýrobcaUBISOFTZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Čeština

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Unity nás zavedie do kedysi veľkolepé Paríža, ktorá je roku 1789 zachvátená revolučným terorom. Titul sa môže pochváliť metropolou, ktorá vás pohltí, ako nikdy predtým. Parížskymi ulicami sa potulujú davy hladujúcich obyvateľov, ktorí sú pripravení zdvihnúť zbrane v boji za slobodu a rovnoprávnosť. V tomto čase bezvládie a násilia sa odohráva príbeh mladého muža menom Arno, ktorý stratil svojich blízkych a vydáva sa na smrtiacu cestu vykúpenia. Arno sa čoskoro ocitá uprostred boja za osud celého národa a stáva sa z neho Majster asasín.

Unity redefinuje celú značku Assassins Creed. Týka sa to aj základných pilierov hrateľnosti, ktoré sériu od začiatku sprevádzajú: pohyb, zakrádanie a boj. Hráči sa ocitnú v dechberoucí a presne zachytené revolučný Paríži, ktorá svojou veľkosťou zodpovedá vtedajšiu rozlohe. To všetko vďaka sile nového Anvil enginu, ktorý bol od základov prepracovaný pre novú generáciu konzol.

Assassins Creed Unity prináša hráčom plnou kontrolou nad parkurovými systémom, prepracovaný súbojový systém pre bohatší zážitok z boja, nový systém zakrádanie a krytia sa a v neposlednom rade novej techniky pre manipuláciu s davom. Hráči môžu rozvíjať svojho vnútorného zabijaka vďaka upravovanie zbraní, výbavy a oblečkov. Na výber je tiež veľa špecializovaných schopností, aby každý mohol rozvíjať svoj štýl hrania.

Jazyk hryČeština
VýrobceUBISOFT
Záruka24 mesiacov
Popis
/*