PS3 Two Worlds 2
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS3 Two Worlds 2
PS3 Two Worlds 2
PS3 Two Worlds 2
PS3 Two Worlds 2
PS3 Two Worlds 2

PS3 Two Worlds 2

6,49 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód000992VýrobcaTopWare InteractiveZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_markTwo Worlds II - pre Playstation 3 je RPG pokračovanie hitu Two Worlds z roku 2007, ktoré prináša ďalšiu kapitolu histórie Antalooru, v ktorej hrdina objavuje svoj tajomný pôvod. Počas tohto dobrodružstva navyše odhalí a nečakaných zvratov.

Vojdite s nami do obrovského sveta Antalooru, v rukách meč a mágiu. Hra začína v temných kobkách cisára-čarodejníka Gandohara, odkiaľ uniknete do sveta intríg a nebezpečenstva, aby ste zachránili svoju unesenú sestru. Na pomoc pri úteku vám prídu práve škriatkovia - rasa, ktorú ste vždy neznášali a ktorá vás vyslobodí z pút. Cestovať budete pešo, na konskom chrbte alebo na lodi. Naučíte sa nové zručnosti, vytvoríte si nové zbrane, brnenia a lektvary. Môžete zakladať dediny s vlastným hospodárstvom a obchodom. Nakoniec sa tvárou v tvár postavíte zdroji všetkého nebezpečenstva, v snahe zachrániť svoju ukradnutú sestru a obrátiť svet na stranu dobra.

Keď k tomuto výbornému spracovaniu obsahu hry pridáte ešte prelomový multiplayer komponentov - tak máte hru, ktorá vás dostane bližšie k fantasy než akékoľvek iné RPG.

VěkUSK16
Typ hryFantasy, RPG
VýrobceTopWare Interactive
Datum vydání09.11.2010
Online multiplayer1 - 8 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*