PS3 Star Wars The Force Unleashed Ultimate Sith Edition
Renovované
PS3 Star Wars The Force Unleashed Ultimate Sith Edition
PS3 Star Wars The Force Unleashed Ultimate Sith Edition
PS3 Star Wars The Force Unleashed Ultimate Sith Edition
PS3 Star Wars The Force Unleashed Ultimate Sith Edition
PS3 Star Wars The Force Unleashed Ultimate Sith Edition

PS3 Star Wars The Force Unleashed Ultimate Sith Edition

na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Vypredané
Doprava
Parametre

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód052131VýrobcaLucasArtsZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


Sága Star Wars pokračuje v Star Wars: Force Unleashed, čo je videohra vyvinutá spoločnosťou LucasArts, ktorá hráčom umožní hrať za Darth Vaderovho tajného učeníka a sľubuje, že prinesie nová odhalenie zo sveta Star Wars. Rozsiahly príbeh vytvorený v réžii samotného George Lucasa sa odohráva v období medzi Star Wars: Episode III Revenge of the Sith a Star Wars: Episode IV A New Hope. V nej budú hráči pomáhať zloduchovi, ktorý bude chcieť galaxiu zbaviť existencie rytierov Jedi - a čeliť následkom svojich činov, ktoré budú mať dopad na budúcnosť celej galaxie.

Hra plne využíva novo vyvinutých postupov, napríklad technológia Digital Molecular Matter (DMM) spoločnosti Pixelux Entertainment či systému Euphoria spoločnosti NaturalMotion. V kombinácii so systémom Havok PhysicsT tak tieto nové technológie prinášajú hry, ktorých existencia je možná iba vďaka novej generácii konzolí.DMM sa stará o maximálne interaktivitu všetkých objektov v prostredí, a tak sa všetko chová ako v skutočnosti - sklo sa triešti ako sklo, drevo sa láme ako drevo a rastliny na planéte Felucia rastú tak, ako by na tejto planéte rostly.Technologie Euphoria reprezentuje revolučný engine simulácie chovania, ktorý všetkým interaktívnym postavám zaistí umelú inteligenciu, ktorá sa postará o ich realistické a logické chovanie, naviac sa budú prispôsobovať aktuálnym okolnostiam, takže vzniknutú situáciu budú zakaždým riešiť trochu inak.

Sith edition prináša:

Prvý z troch nových misií pre jedného hráča, ktoré pribudli vo vydaní Ultimate Sith Edition, je zasadená do chrámu Jedi na planéte Coruscant. V tejto misii sa tajný učeník Dart Vadera vydáva do chrámu Jedi, aby sa dozvedel niečo viac o svojom otcovi, a zatiaľ čo prehľadáva sutiny zbořené budovy, bojuje so svojím vlastným svedomím.

Druhá doplnková misia nadväzuje na príbeh The Force Unleashed novú, "nekončiaci" scénářovou radom, ktorá ságu Star Wars orientuje úplne novým smerom. Úroveň začína na konci príbehu The Force Unleashed a pretvára ságu Star Wars do podoby, kedy tajný učeň prevzal miesto Darth Vadera na strane Imperátora a stal sa tak najmocnejším pánom zo Sithov v celom vesmíre. Príbeh sa rozvíja od okamihu, keď Imperátor posiela svojho nového učňa na Tatooine, aby zlikvidoval Obi-Wan Kenobiho, ktorý sa na planéte skrýva od udalostí z epizódy Star Wars: Epizóda III - Pomsta Sithov. Pri honbe za samotárskym rytierom Jedi hráči tiež preskúmajú nitro paláca Jabba Hutta a stretnú sa s neslávne známym nájomným lovcom bobo Fett.

Posledný z nových úrovní uzatvára "nekončiaci" scénářovou rad začatú misií na Tatooine, keď je tajný učeň vyslaný na planétu Hoth, aby raz a navždy zasadil zdrvujúci úder povstaleckému hnutia. Na Hothu sa hráči stretnú so samotným Lukom Skywalkerom a navštívi svetoznáma miesta zachytená v epizóde Star Wars: Epizóda V - Impérium vracia úder.

VýrobceLucasArts
Záruka24 mesiacov
Popis
/*