PS3 MX Vs ATV Untamed
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS3 MX Vs ATV Untamed
PS3 MX Vs ATV Untamed
PS3 MX Vs ATV Untamed
PS3 MX Vs ATV Untamed
PS3 MX Vs ATV Untamed

PS3 MX Vs ATV Untamed

16,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód004546VýrobcaTHQZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_markHra MX vs ATV si našliapla a ihneď zaradila najvyššiu rýchlosť - najpredávanejšia značka terénnych pretekov sa vracia. Rainbow Studios (MX Unleashed, MX vs ATV Unleashed) opäť vylepšilo svoj legendárny engine Rhythm Racing, takže možno pridávaním plynu riadiť sklzy a jazdu takmer hlavou dolu, bez toho, aby to nejako narušilo hladký priebeh a autentickosť zážitku z hry. Niečo také v inej hre nenájdete.

Skúste vyhrať terénne preteky a zapojte sa do úplne nového turnaja "X-Cross Tournament". X-cross spája 8 pretekárskych sérií, ako sú Endurocross, Opencross, Supercross, Waypoint a supermoto, a vytvára z nich jediný terénne šampionát. Vznikajú tak celkom nové pretekárske štýly - v režime "opencross" mocnej stroje zdolávajú zradné trati, zatiaľ čo v endurocrossu zase musíte čo najlepšie uplatniť vodičské schopnosti a zvládnuť jazdu cez kamene, polená a vodné priekopy.

V tejto hre môžete ovládať nové ORV Šport aj ďalšie vozidlá, napríklad Monster či Trophy Truck, a prechádzať rieky, zdolávať močiare aj púštne duny. Svoj obľúbený vozidlo môžete "vytunit" viac ako stovkou sponzorských súčiastok a príslušenstva.

Rivalita MX vs. ATV vrcholí, keď sa Ricky Carmichael, Chad Reed a ostatné stretnú v záverečných pretekoch Supercross, Outdoor Nationals, Supermoto a Freestyle. Najlepších 10 profesionálnych motocyklových a terénnych jazdcov sa potom na jednej trati stretne o vytúžené prvenstvo.

VěkUSK6
Typ hryMotorky, Závodná, Závodná Arkáda
VýrobceTHQ
Datum vydání17.12.2007
Offline multiplayerPvP, Split-screen
Online multiplayer1-12 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*