PS3 Jasf
Renovované
PS3 Jasf
PS3 Jasf
PS3 Jasf
PS3 Jasf
PS3 Jasf

PS3 Jasf

na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Vypredané
Doprava
Parametre

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód004691VýrobcaEvolved GamesZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_markHra Jane 's Advanced Strike Fighters sa odohráva vo fiktívnej krajine Azbaristan. Kedysi veľký národ bol rozdrobený desaťročím občianskej vojny. Desaťročná vojna skončila obrovským územným ziskom pre Northern Peoples Republicand. To im umožnilo kontrolu nad takmer celou krajinou, okrem provincie na juhu, bohatej na ropu. Južnému Azbaristan Democratic Front sa podarilo odraziť Sever len s pomocou Západu, ktorý dodáva vojenskú a logistickú podporu malému štátu na oplátku za vývoz ropy.

Vy prevezmete úlohu Razor, vodcu letky a musíte viesť boj za znovuzjednotenie Azbaristan a ochrániť dôležité záujmy Západu.

JASF je intenzívna moderný letecký simulátor, ktorý predstavuje 16 epických príbehových misií, ktoré posúvajú vzdušný boj na novú úroveň.

Bojujte s nepriateľmi pomocou 30 autentických licencovaných lietadiel v boji na rozsiahlom bojisku. Singleplayer a kooperatívny multiplayer (2-4 hráči) kampaň so 16 príbehovými misiami.

Dej sa odohráva vo fiktívnej blízkovýchodnej krajine Azbaristan, kde ste súčasťou americkej stíhacie perute počas občianskej vojny. 30 detailne vytvorených oficiálne licencovaných lietadiel. 65 000 km2 a najrôznejšie oblasti, vrátane miest, pohorí a púští. Multiplayer mód až pre 16 hráčov.

VýrobceEvolved Games
Záruka24 mesiacov
Popis
/*