PS3 Gran Turismo 6 (CZ)
Akcia
Renovované
PS3 Gran Turismo 6 (CZ)
PS3 Gran Turismo 6 (CZ)
PS3 Gran Turismo 6 (CZ)
PS3 Gran Turismo 6 (CZ)
PS3 Gran Turismo 6 (CZ)

PS3 Gran Turismo 6 (CZ)

23,99 EUR
Skladom 3 ks
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:zajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód002673VýrobcaSonyZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Čeština

vyskúšané Check_mark otestované Check_markNová verzia Gran Turismo 6 ponúka ako obvykle nové okruhy, ktorých je v súčasnosti už 71, neuveriteľne rozsiahle množstvo nových vozidiel, ktorých je už 1200 a tam to stále nekončí. Gran Turismo 6 umožňuje tisíce rôznych aerodynamických vylepšení na takmer všetky autá, a keby Vám už Vaše staré autá sprotivili - siahnite po nových prostredníctvom DLC balíčkov.

A čo nepochybne k sérii Gran Turismo patrí je najmodernejšie dych-vyrážajúce grafika, ktorá nezostala bez povšimnutia ani tu a pridáva samozrejme množstvo vizuálnych vylepšení, ako aj prepracovanejšie fyziku a modely.

Gran Turismo 6 ponúka tiež vylepšený multiplayer a online komunitu. Pristupovať k svojej Gran Turismo kariére budete teraz môcť tiež prostredníctvom webovej aplikácie na Vašom PC, tabletu či smartphone.

Enormný škála vozidiel-cestných, historických aj najmodernejších závodných áut-celkom až 1200 rôznych vozidiel, z ktorých má väčšina dostupných niekoľko tisíc aerodynamických komponentov a voliteľných kolies, čo zabezpečí hráčovi možnosť prispôsobiť si auto podľa svojich predstáv tak, ako ešte nikdy.

Celkom až 33 lokalít a 71 rôznych okruhov, z toho až 19 úplne nových!

Nový neuveriteľne realistický fyzikálny engine, vytvorený v spolupráci s poprednými výrobcami automobilových komponentov-KW Automotive či Yokohama Rubber a ďalších! Hráči si môžu vychutnať kinematické spracovanie pneumatík a odpruženie, ktoré ponúkne ešte realistickejšie zážitky.

VěkUSK0
Jazyk hryČeština
Typ hryAuta, Exkluzivní, Závodná, Závodný Simulátor
VýrobceSony
Datum vydání06.12.2013
Offline multiplayerPvP, Split-screen
Online multiplayer1-16 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*