PS3 Fuel
Renovované
PS3 Fuel
PS3 Fuel
PS3 Fuel
PS3 Fuel
PS3 Fuel

PS3 Fuel

19,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód005450VýrobcaCodemastersZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_markOpustenej oblasti sa teraz stali ihriskom pre fanatikov nového adrenalínového športu. Tí nasadli do svojich nabitých, vytunených vozov a vyrazili do opustených a nebezpečných oblastí Ameriky, ktoré vyhlásili za svoje. Tu proti sebe navzájom súťažia a každý z nich sa snaží vyšplhať v tomto novom undergroundovom spoločenstiev až na vrchol. Zásoby paliva majú obrovské a pred sebou tisíce míľ najnebezpečnejšej krajiny sveta, a tak sa môžu sústrediť iba na súperenie o cesty, krajinu a na vzájomné meranie síl.

FUEL je najväčšou pretekárskou arénou, aká kedy bola vytvorená. V tomto rozľahlom svete o rozmeroch 14 400 km2 nájdete snáď všetky terény, ktoré môže Severná Amerika ponúknuť. Všetky sú vytvorené podľa dát získaných zo satelitov, ktoré na Zemi pozerajú z neuveriteľných 40 kilometrov. Preto vás krajina určite na prvý pohľad uchváti nebývalou detailnosťou a vernosťou.

Okrem rozmanitého terénu ponúka FUEL aj obrovskú škálu vodičských zážitkov. Či už sa v nabúchané športiaku budete rútiť dolu z hory alebo na motocykli pôjdete po malom okruhu, všade budete musieť riadiť opatrne, obratne as vôľou prežiť.

VěkUSK6
Typ hryAuta, Otvorený svet, Velká mapa, Závodná, Závodná Arkáda
VýrobceCodemasters
Datum vydání04.06.2009
Online multiplayer1-16 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*