PS3 Fallout 3 (DE)
Renovované
PS3 Fallout 3 (DE)
PS3 Fallout 3 (DE)
PS3 Fallout 3 (DE)
PS3 Fallout 3 (DE)
PS3 Fallout 3 (DE)

PS3 Fallout 3 (DE)

3,99 EUR
Skladom > 3 ks
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:zajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód000986VýrobcaBethesdaZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Nemčina

vyskúšané Check_mark otestované Check_markJe čas pripraviť sa na budúcnosť. Bethesda Softworks pripravila špeciálne vydanie hry Fallout 3: Game of the Year Edition. Môžete si tak najúspešnejšiu hru roka 2008 užiť, ako nikdy predtým. Vytvorte postavu podľa svojich predstáv a vydajte sa do postapokalyptického sveta, kde každú chvíľu bojujete o holý život.

Príbeh nás privádza do Washingtonu DC v roku 2277. Na mesto a jeho priľahlé okolie - rovnako ako na celé územie USA - v roku 2077 dopadlo niekoľko atómových bômb az USA sa stala pustatina. Ešte pred touto udalosťou, spoločnosť Vault-Tec ponúkla ľuďom ochranu v protiatómových krytoch nazývaných Vault. Všetky tieto kryty boli nakoniec uzavreté na stálo. ako hlavný hrdina utiekame z Vaultu 101, aby sme pátrali po svojom otcovi. No nás privádza do veľmi tvrdého svete, o ktorom som ani netušili, že existuje.

Na zvukovej stránke titulu (dabingu) sa podpísali mená ako Liam Neeson, Ron Perlman alebo Malcolm McDowell. "... Fallout 3 je jedinečná videohra." - Ocenenie herných kritikov.

VěkUSK18+
Typ hryDlhá hra, FPS - z prvej osoby, Legenda, Otvorený svet, Post-apokalyptická, RPG, Sci-Fi, Silný príbeh, Stealth akcia, Velká mapa
VýrobceBethesda
Datum vydání28.10.2008
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*