PS3 F1 Race Stars
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS3 F1 Race Stars
PS3 F1 Race Stars
PS3 F1 Race Stars
PS3 F1 Race Stars
PS3 F1 Race Stars

PS3 F1 Race Stars

na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Vypredané
Doprava
Parametre

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód007903VýrobcaCodemastersZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_markJedná sa o rýchlu zábavnú arkádovú závodnú hru pre všetky vekové kategórie. Nájdete v nej oficiálnej Formula 1 autá, tímy a okruhy tak, ako ste ich ešte nevideli. Nájdete v nej oficiálnej Formula 1 autá, tímy a okruhy tak, ako ste ich ešte nevideli.

V F1 RACE STARS uvidíme pilotov zvučných mien - Lewis Hamilton, Fernando Alonso a Sebastian Vettela idúce po trati vo svojich vozidlách. Avšak sa objavia prekvapenie vo forme dvíhajúce sa vozovke k nebu. Neohrození hrdinovia zrýchli a prijmú výzvu a pokračujú v preteku.

Hra F1 RACE STARS vzniká v Codemasters Racing Studios v Birminghame vo Veľkej Británii, domovu BAFTA cenami ocenených sérií hier Formula 1 a je tvorená na základe celosvetovej dohody s Formula 1 World Championship Limited. F1 RACE STARS bude baviť vo všetkých smeroch. Hra vezme hráča na svetové turné kultových miest Formuly 1, vrátane Monaka, Silverstone a na nový okruh v Amerike v Austine Texase - obnovený fantastický pretekársky okruh vybudovaný pre rýchlosť a wheel-to-wheel preteky.

Priatelia a členovia rodiny sa môžu baviť tiež - F1 RACE STARS prinesie závod štyroch hráčov na rozdelenej obrazovke a súťaže v rozsiahlom režime kariéry pre 12 hráčov.

VýrobceCodemasters
Záruka24 mesiacov
Popis
/*