PS3 Driver San Francisco
Renovované
PS3 Driver San Francisco
PS3 Driver San Francisco
PS3 Driver San Francisco
PS3 Driver San Francisco
PS3 Driver San Francisco

PS3 Driver San Francisco

10,49 EUR
Skladom 2 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód003504VýrobcaUBISOFTZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


Zločinecký lord Charles Jericho je na slobode a San Francisco tak musí čeliť veľkej hrozbe. Iba jeden človek sa mu môže postaviť. Iba ten, kto prejazdil ulice stoviek miest a strávil celý svoj život zatváraním zločincov. Pri boji s Jerichom však nie je cesty späť a on vie, že to môže tiež byť jeho posledná jazda. Volá sa John Tanner. A je to vodič - DRIVER.

NAOZAJSTNÝ ZÁŽITOK Z automobilových naháňačiek - Objavte filmový zážitok z hrania série Driver: mäkké odpruženie, dlhé šmyky, ostré zákruty a rýchle naháňačky v hustej premávke, ktoré patria medzi tie najintenzívnejšie, aké kedy boli prevedené do sveta videohier.

Neústupný LOVEC ĽUDÍ - Tanner sa chce pomstiť. Lenže Jericho je ostrieľaný zločinec a má dlhé prsty, ktorými si zabezpečuje ochranu a tých najvyšších miestach. Táto jazda môže byť pre oba tá posledná. Bude? To záleží len na vás.

Presadnutie - po brutálnej bouraččce Tanner zisťuje, že má zvláštnu schopnosť presadnúť si do iného vozidla a zmocniť sa ho. Môžete sa prepínať do silnejších vozov, používať civilné autá na ničenie nepriateľov a dokonca sa tiež zmocňovať automobilov vašich súperov.

MESTO STVORENÉ PRO NAHÁŇAČKY - Prejdite sa na viac ako 200 km cestnej siete vedúcej okolo mosta Golden Gate a všetkými ikonickým miestami San Francisca. Prepínajte sa z jedného auta do druhého a ponorte sa do životov ľudí, z ktorých každý má svoj unikátny pohľad na život v meste v obkľúčení.

ŠIALENSTVO V HRE PRE VIAC HRÁČOV - 9 odlišných, divokých a návykových online režimov, kde funkcia prepínania umožňuje hráčom byť na niekoľkých miestach súčasne. Svojich priateľov môžete sledovať, búrať do nich a predbiehať pri hre na jedinej obrazovke, aj v režimoch hry po internete.

BONUS - Zaznamenajte svoje najlepšie kúsky a naháňačky v režisérskom režime, ktorý vám umožní vašu jazdu upraviť a podeliť sa o ňu s ostatnými. Preverte svoje vodičské schopnosti v 20 zložitých závodoch a 80 "výzvach" rozprestretých po celom meste. Vypočujte si viac ako 60 piesní od známych interpretov

VěkUSK12
Typ hryAuta, Otvorený svet, Velká mapa, Závodná
VýrobceUBISOFT
Datum vydání06.09.2011
Offline multiplayerCo-op, PvP, Split-screen
Online multiplayer1-8 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*