PS3 Call Of Juarez The Cartel
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS3 Call Of Juarez The Cartel
PS3 Call Of Juarez The Cartel
PS3 Call Of Juarez The Cartel
PS3 Call Of Juarez The Cartel
PS3 Call Of Juarez The Cartel

PS3 Call Of Juarez The Cartel

7,49 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód016602VýrobcaUBISOFTZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_markCall of Juarez The Cartel od vývojárov z Techlandu, zachováva unikátnu tému divokého západu s tým rozdielom, že nás prenáša do akciou nabitého dobrodružstva, ktorá sa odohráva v súčasnosti. Rovnako ako minulé hry séria Call of Juarez, tak je aj Call of Juarez: The Cartel od samého začiatku tvorený ako westernová FPS strieľačka.

Titul má hlboký a temný príbeh, ktorý začína bombardovaním americkej policajnej agentúry fiktívnym drogovým kartelom. Pri útoku dôjde k devastácii agentúrne budovy a zavraždenie stoviek ľudí. Útok je úplným prekvapením, čo Spojené štáty vedie k presvedčeniu, že sa členom kartelu nejakým spôsobom podarilo infiltrovať federálne agentúry. USA v zúfalstve skladajú dohromady zvláštne údernú jednotku, ktorej cieľom je drogový kartel rozprášiť. Údernú jednotku tvorí Kim Evansová, agentka FBI, ktorá bola dieťaťom ulice a gangov. Eddie Guerra, agent protidrogového oddelenia a nenapraviteľný gambler. A konečne Ben McCall, brutálny detektív polície Los Angeles, ktorý je potomkom Bena McCall, hrdinu pôvodného Call of Juarez.

Keď úderná skupina hľadá hlavu kartelu, musia sa vysporiadať s rôznymi výzvami, ktoré ich donúti cestovať z Los Angeles v Kalifornii, cez Arizonu, Nové Mexiko až do mexického Juárez. Aby to nebolo také jednoduché, majú Kim, Eddie i Ben vlastné osobné problémy a démonov, ktorým musia čeliť. Tým vzniká základ pre komplexné adrenalínový zážitok.

VěkUSK18
Typ hryAkčné, FPS - z prvej osoby, Stealth akcia, Western
VýrobceUBISOFT
Datum vydání19.07.2011
Online multiplayer1-12 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*