PS3 Burnout Paradise (DE)
Akcia
Odporúčame
Výpredaj
PS3 Burnout Paradise (DE)
PS3 Burnout Paradise (DE)
PS3 Burnout Paradise (DE)
PS3 Burnout Paradise (DE)
PS3 Burnout Paradise (DE)

PS3 Burnout Paradise (DE)

na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Vypredané
Doprava
Parametre

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód003502VýrobcaCrave EntertainmentZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Nemčina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


Burnout Paradise je ďalší diel v populárnej sérii od EA a tímu Criterion Games ", ktorý ako prvý skutočne next-gen titul v sérii prinesie celú sadu radikálnych zmien, hlavne čo sa konceptu týka. Základ v podobe arkádového pretekania a efektných búračiek samozrejme zostane.

Burnout Paradise sa bude odohrávať vo fiktívnom meste Paradise City, kde hráč hneď po príchode dostane vodičské osvedčenie, ktoré bude fungovať ako log, kam sa budú zaznamenávať jeho úspechy, neúspechy a búračky v rade tradičných aj nových závodných súbojov. Docela podstatná zmena nastane v štruktúre celej hry. Hráč už nebude obťažovaný žiadnym menu, ale jednotlivé súboja budú rozosiata po celom meste. Stačí k nim len dôjsť. Hráč tak Paradise City neopustí po celú dobu hrania. Ako sa bude hráči v priebehu hrania zapisovať do jeho vodičského osvedčenia všetko čo urobil vrátane búračiek, tak sa mu budú sprístupňovať nové súboje. Akonáhle však prekročí istú hranicu, tak ho čaká niečo ako postih. Nebude to však polícia, ale miestne závodné honorácie, s ktorou si rozhodne neradno zahrávať, kým sa hráč nestane jej právoplatným členom.

Vzhľadom k tomu, že je Burnout Paradise plne next-gen titul, tak sa môžu hráči tešiť na zodpovedajúcej audiovizuálne spracovanie, plnohodnotnú implementáciu fyziky, podporu online i miestneho multiplayeru a hlavne interaktívne prostredie, "v ktorom sa dá zničiť každý centimeter.

VýrobceCrave Entertainment
Záruka24 mesiacov
Popis
/*