PS3 Blur
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS3 Blur
PS3 Blur
PS3 Blur
PS3 Blur
PS3 Blur

PS3 Blur

15,99 EUR
Skladom 2 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód004567VýrobcaACTIVISIONZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_markBlur nie sú len akciou nabitej preteky plné rýchlych zákrut, nečakaných a zradných skratiek, hrôzu naháňajúce skoky či komplexne spracovaný model poškodenia, ktorý sprostredkuje pôsobivý pohľad na havárie.

Príbeh hry je tiež predstavovaný prostredníctvom novátorského rozhrania, ktoré kladie dôraz na hernú komunitu a ktoré prerastá rozmery samotnej hry.

vlastnosti:
Ujmite sa celkom päťdesiatky licencovaných áut. Vozidlá budú rozdelené do jednotlivých tried, pričom každá z nich sa bude viac hodiť na určitý druh jazdy.

Všetky trate vychádzajú zo skutočných predlôh a postupne vás vezmú do Los Angeles, San Francisca, britského Hackney, Barcelony, Japonska a ďalších.

Počas pretekania budete zbierať power-upy, ktoré vám zaistia treba používanie vnútra, kladenie mín alebo aktivovanie ochranného štítu - a tieto jednotlivé kúsky navyše nejakým spôsobom pôjde kombinovať alebo od obchodníkov kupovať ich modifikované verzie.

Vedľa split-screenu bude hra podporovať aj online pretekanie až pre dvadsať hráčov, a to vrátane možnosti si vytvárať svoje vlastné multiplayerové módy a tie potom zdieľať cez komunitné sieť Blur. Tam sa inak vždy dozviete, kto z vašich priateľov je práve online, čo sa v hernom svete poslednej dobou stalo a kedy sa konajú ďalšie preteky.

VěkUSK12
Typ hryAuta, Závodná, Závodná Arkáda
VýrobceACTIVISION
Datum vydání25.05.2010
Offline multiplayerPvP, Split-screen, Více než 2 hráči
Online multiplayer1-20 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*