PS3 Bioshock
Renovované
PS3 Bioshock
PS3 Bioshock
PS3 Bioshock
PS3 Bioshock
PS3 Bioshock

PS3 Bioshock

na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Vypredané
Doprava
Parametre

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód014749Výrobca2K GamesZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

V šesťdesiatych rokoch minulého storočia skupina elitných vedcov spoločne s poprednými umelcami, filozofmi a športovci vybudovali tajné podmorské mesto - takzvaný Rapture. Tam chceli v pokoji žiť a bádať, bez toho aby ich ovplyvňovali vlády alebo sa museli starať o peniaze či sociálne istoty. Cieľom komunity bolo sústrediť sa na svoju výnimočnosť, namiesto mrhanie energie nevďačným masám, ktoré sú na povrchu.

Tam, hlboko na dne oceánu, začnú vykonávať genetické experimenty, aby vylepšili a predĺžili dĺžku života. Revolučným objavom, pôvodom z vodných živočíchov, sa stane ADAM - zázračný všeliek na akékoľvek choroby a ideálny nástroj k sebazdokonalenie mentálnych i fyzických vlastností, ktorý v Rapture jednoznačne zatieni peniaze či jedlo. Vymkne sa to však kontrole a utopistická spoločnosť naberie veľmi rýchly a sebazničujúce smer.

Dostávame sa do úlohy pasažiera havarovaného lietadla, ktorý sa náhodou dostane k majáku uprostred šírej vodnej plochy. Tam nájde batysféru a spustí sa do hlbín, kde nájde Rapture. Ten už je však v strašnom stave. Doznela genetická občianska vojna, alebo stále zúri, ale to už nikto nevie. Veľkolepý plán sa zmenil na nočnú moru a po koplexu pobehujú mutanti a inak mentálne pokrivený stvorenia. ADAM sa stal takpovediac drogou a núti bytosti páchať rôzne zverstvá. Iba k utópiu a hurá do sveta chaosu.


Výrobce2K Games
Záruka24 mesiacov
Popis
/*