PS2 Tom Clancys Splinter Cell Pandora Tomorrow
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS2 Tom Clancys Splinter Cell Pandora Tomorrow
PS2 Tom Clancys Splinter Cell Pandora Tomorrow
PS2 Tom Clancys Splinter Cell Pandora Tomorrow
PS2 Tom Clancys Splinter Cell Pandora Tomorrow
PS2 Tom Clancys Splinter Cell Pandora Tomorrow

PS2 Tom Clancys Splinter Cell Pandora Tomorrow

6,49 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód005958VýrobcaUBISOFTZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 2

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


V novom príbehu sa opäť posunieme o nepatrný kúsok do budúcnosti, tentokrát je všetko zasadené do roku 2006. Hlavným hrdinom zostáva pochopiteľne agent Sam Fisher, pracujúci pre organizáciu Third Echelon, svojráznou súčasť americkej Národnej bezpečnostnej agentúry (NSA). Kým v jednotke so stredom pozornosti stala Gruzínska a jej prezident, tento krát sa príbeh odohráva v Indonézii a tiež na území východného Timoru, ktorý si v hre práve vybojoval svoju nezávislosť.

Hrateľnosť je napospol rovnaká, až na to, že tentoraz sú viac integrovaní NPC a oblasti, kde jednotlivé misie prebiehajú, sú väčšie a navyše aj rozmanitejšie. Jedna z nových misií je dokonca štyrikrát väčšia ako tá najväčšia z pôvodnej hry. Okrem toho by ste mali mať oveľa voľnejšie pole pôsobnosti pokiaľ ide o riešenie herných situácií. Samozrejme, že vylepšenia sa dočkala aj umelá inteligencia. Ďalšia novinou je trojitý stupeň výstrahy. V pôvodnej hre ste urobili len jednu chybu a skončili ste.

V Pandora Tomorrow dostanete šancu, váš postup sa však každým pošmyknutím bude značne komplikovať. Keď urobíte prvý chybný krok, napríklad niekde necháte mŕtve telo a niekto ho nájde, docielite väčší obozretnosti nepriateľov. Pri druhom podobnom prípade už budete mať väčšie problémy a tretí vyvolá už poriadny povyku. Ďalšie novinky zahŕňajú možnosť použitia laserového zameriavača pre lepšiu presnosť streľby, na druhú stranu vás jeho lúč môže pri nešikovnom použití prezradiť. Nepriatelia navyše zaujímajú v určitých situáciách rukojemníkov. V novom multiplayerovom móde sa spolu stretnú dve úplne rozdielne skupiny - tajní agenti, ktorých taktika spočíva vo veľmi opatrnom postupe a žoldnieri, ktorí sú naopak vybavení ťažkými zbraňami. Úlohou je zabrániť agentom v splnení ich ciele.

Rovnováha medzi týmito dvoma triedami je rafinovaná. S agentmi budete hrou prechádzať v third-person perspektíve, a sa žoldnierov vo first-person perspektíve. A aby neboli žoldnieri tak bezradní, až sa okolo nich budú v tme tajomní agenti plížiť, vybavili ich tvorcovia napríklad detektorom pohybu. Maximálne sa multiplayerové hry môžu zúčastniť štyria hráči, ktorí sa ľubovoľne rozdelí medzi spomínané triedy. Svoju významnú úlohu tu zohrá audio-kominikace a možnosť odpočúvať nepriateľa napríklad prostredníctvom laserovo navádzaných mikrofónov, apod.

VěkUSK16
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština, Italština, Španělština
Typ hryAkčné, Strategie
VýrobceUBISOFT
Datum vydání23.03.2004
Online multiplayer1 - 4 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*