PS2 Time Crisis 2
Renovované
PS2 Time Crisis 2
PS2 Time Crisis 2
PS2 Time Crisis 2
PS2 Time Crisis 2
PS2 Time Crisis 2

PS2 Time Crisis 2

na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Vypredané
Doprava
Parametre

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód005954VýrobcaNamco BandaiZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 2

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_markTime Crisis 2 je akčná strieľačka na svetelnú pištoli pre Playstation 2. Upozornenie: Svetelná pištoľ nie je súčasťou balenia!

Neodyne Industires, gigant medzi firmami zaoberajúcimi sa komunikačnými technológiami, nedávno zverejnil svoj plán na vypustenie 64 nízkoorbitálních satelitov. VSSE získala isté informácie, z ktorých vyplýva, že hlavným cieľom vývoja a vypustenie týchto satelitov pravdepodobne nie je komunikačný systém, ale vytvorenie dokonalej siete vojenských strategických satelitov, vhodných na použitie nukleárnych zbraní.

Na základe týchto informácií dostala agentka Ryanová rozkaz najvyššej priority - infiltrovať sa do Neodyne a získať dôkazy o tunajších militárních aktivitách. Jej pravá identita bola však odhalená a agentka je teraz v ohrození na území nepriateľa. Vašou úlohou v hre Time Crisis II je preniknúť do Neodyne, zachrániť agentku Ryanová a získať informácie, ktoré nazbierala. Toto je prísne tajná a veľmi nebezpečná misia. Pamätajte, že čas hrá do kariet nepriateľovi.

Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština, Italština, Španělština
VýrobceNamco Bandai
Záruka24 mesiacov
Popis
/*