PS2 Shadow The Hedgehog Sonic
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS2 Shadow The Hedgehog Sonic
PS2 Shadow The Hedgehog Sonic
PS2 Shadow The Hedgehog Sonic
PS2 Shadow The Hedgehog Sonic
PS2 Shadow The Hedgehog Sonic

PS2 Shadow The Hedgehog Sonic

11,99 EUR
Skladom 2 ks
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:zajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód014384VýrobcaSEGAZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 2

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_markShadow the Hedgehog hráča stavia do úlohy Sonicova alter ega menom Shadow. Tento hrdina je sužovaný pochybnosťami o vlastnej minulosti a snaží sa tak odhaliť svoju pravú minulosť a pôvod. Počas tejto snahy sa však zapletie do boja medzi mimozemšťanmi, GUN armádou a Dr. Eggman em a čoskoro zistí, že práve on je tým elementu, ktorý rozhodne o tom, či sa váhy prevážia na stranu dobra, alebo na stranu zla.

Shadow netuší kto je. Je plný pochybností. Je skutočne Shadow taký akým vždy bol a len trpí stratou pamäti? Nie je náhodou jedným z výtvorov šialeného Dr. Eggman em? Čo keď je pravda úplne niekde inde a vysvetlenie je ešte hroznejšie ako si Shadow vôbec dokáže predstaviť. Všetky tieto myšlienky Shadowa trápia počas jeho dlhej a nebezpečnej cesty 50 unikátnymi úrovňami, kde využije nielen široký arzenál zbraní, ale dôjde aj na bojové a dopravné prostriedky.

Každá úroveň navyše ponúka niekoľko rôznych ciest a každá z nich vedie k inému koncu. Rozhodnutie je len na hráčovi, ktorý by však mal vedieť, že každá voľba má vplyv na to, ako sa bude celý priebeh vyvíjať, ale aj na to ako to celé dopadne. Shadow the Hedgehog má totiž niekoľko koncov.

VěkUSK12
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština, Italština, Španělština
Typ hryAkčné, Mlátička, Stealth akcia
VýrobceSEGA
Datum vydání15.11.2005
Offline multiplayerPvP
Online multiplayerne
Záruka24 mesiacov
Popis
/*