Renovované
PS2 Knights Of The Temple 2
PS2 Knights Of The Temple 2
PS2 Knights Of The Temple 2
PS2 Knights Of The Temple 2
PS2 Knights Of The Temple 2
PS2 Knights Of The Temple 2

PS2 Knights Of The Temple 2

Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 2

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Skladom 2 ks
Osobne v Plzni:
dnes
Prepravnou spoločnosťou:
zajtra
Kód014420
VýrobcaCauldron Ltd.
Záruka24 mesiacov

Doprava už od 3,99€

Viac o doprave �

PopisFotoKnights of the Temple II je pokračovanie úspešnej third-person akcia od švédskeho tímu Starbreeze Studios, ktoré však vyvíja slovenská tvorivý tím Cauldron. Kotto II hráča opäť uvádza do úlohy mladého templárov Paula de raquo, ktorý bude znovu bojovať proti silám pekla, aby zachránil životy obyvateľov stredovekej Európy.

Paul v minulosti úspešne čelil mnohým nebezpečenstvám a dokázal zachrániť veľa životov, ale najväčší skúška jeho viery a oddanosti rádu templárov na neho ešte len čaká Ktosi otvoril po tisíce rokov zavretý portál a cez neho začínajú zo severu do Európy prenikať prisluhovači temných síl, ktorí ničia a zabíjajú všetko živé čo sa im postaví do cesty. Ich zastavenie a znovunastolenie mieru a pokoj je úloha ako stvorený pre mladého templárov, ktorý sa v priebehu svojho druhého dobrodružstva pozrie na rad zaujímavých miest, kam ľudská noha nevkročila už celé tisícročia. Paul sa temným silám postaví v zabudnutom antickom meste, v temných kobkách saracénskej ríše, objaví dávno zabudnuté ostrovy, ruiny aj katakomby a to všetko len kvôli tomu, aby objavil utajený úkryt temných síl kdesi v podzemí starobylej podvodná pevnosti.

Tu sa potom odohrá veľké finále, kde Paul otestuje všetky svoje bojové schopnosti i zručnosti a zistí, že víťazstvo musí byť často vykúpené vlastnou krvou, bolesťou a možno aj dušou. Knights of the Temple II ponúka rovnaký koncept ako prvý diel, ale zároveň prináša radu vcelku významných zmien a noviniek. Patrí medzi ne napríklad nelineárna štruktúra celej hry. Hráč sa teraz môže voľne pohybovať medzi úrovňami, vyberať si questy podľa svojho želania a tým si sám určovať spôsob a tempo, akým bude nasledovať hlavné príbehovú líniu. Novinkou je tiež interaktívny systém dialógov, v rámci ktorého má hráč možnosť voľby z niekoľkých otázok aj odpovedí, môže zbierať bonusové informácie a tým si sprístupňovať nové subquestov a spoznávať ďalšie NPC postavy, ktoré navyše unikátne reagujú na každý hráčova čin a voľbu.

Z ďalších prvkov stojí za zmienku implementácie ľahkého RPG systému (hráč môže získavať a užívať pasívne i aktívne schopnosti), prítomnosť obchodného módu (nákup / predaj / oprava zbraní, predmetov, brnenie), k dispozícii je viac ako 18 nepovinných questov (slúži na získavanie bonusových zbraní i predmetov, poznávanie nových NPC postáv a objavovanie nových lokácií), nechýba ani podpora multiplayeru a čo skutočne poteší je niekoľko odlišných koncov podľa toho, ako sa hráč rozhodol v špecifických situáciách v priebehu hry.

Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština, Italština, Španělština
Typ hryAkčné, Historická, Mlátička
VýrobceCauldron Ltd.
Datum vydání24. 11. 2005 0:00:00
Online multiplayerNe
PS2 Knights Of The Temple 2
PS2 Knights Of The Temple 2
PS2 Knights Of The Temple 2
PS2 Knights Of The Temple 2
PS2 Knights Of The Temple 2
Novinky v ponuke
PS3 The Cursed Crusade
Renovované
Skladom 3 ks
10,49 EUR10,49 EUR bez DPH
PS2 Legion - The Legend Of Excalibur
Renovované
Skladom 2 ks
6,49 EUR6,49 EUR bez DPH
/*