PS2 Just Cause
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS2 Just Cause
PS2 Just Cause
PS2 Just Cause
PS2 Just Cause
PS2 Just Cause

PS2 Just Cause

9,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód023370VýrobcaSquare EnixZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 2

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_markVžijete sa do úlohy tajného agenta CIA Rico Rodrigueza, ktorý sa snaží zvrhnúť skorumpovanú vládu juhoamerického ostrova San Esperito, podozrivú zo zakázaného prechovávanie zbraní hromadného ničenia. Dosiahnuť to bude možné rôznymi spôsobmi - znesváříte proti sebe miestne politické strany, podnietime povstania obyvateľov alebo sa radšej spriatelíte s rebelmi a drogovými kartelmi? Voľba bude len na vás.

Herný svet Just Cause je vskutku rozľahlý aj rôznorodý. Tvorcovia pripravili viac ako tisíc míľ štvorcových, kde sa rozkladajú hory, mestá, dediny, džungle či pláže. To všetko pôjde preskúmavať buď po zemi, po vode alebo vzduchom, k čomu využijete bohatú škálu vozidiel, lietadiel alebo lodí. Úlohy sú variabilné a riešiteľné niekoľkými spôsobmi. Jednou z úloh hlavnej postavy Rica Rodrigueza je oslobodenie dediny. Nepriateľských vojakov pritom bude možné postrieľať, ale oveľa efektnejšie aj efektívnejšie sa stane zavolanie ozbrojeného vrtuľníka, ktorý celú oblasť zbombarduje.

Na druhú stranu, týmto zlikvidujete aj väčšinu obyvateľstva, ktoré ste mali pôvodne vyslobodiť a následne prinútiť k povstaniu proti podplácaniu vláde. Alebo napríklad taká likvidácia konvoja drogového dílera. Jasne, môžete vziať auto a jednoducho za nimi ako jazdiť a obhrýzať je samopalom. Ale oveľa zábavnejšie bude nasadnúť do kokpitu tryskáča, vyskočiť z neho padákom, spustiť sa na kapotu obrneného vozidla a cieľovú osobu vytiahnuť dverami za jazdy von.

VěkUSK16
Jazyk hryAngličtina, Italština, Španělština
Typ hryAkčné, Otvorený svet, Sandbox, Stealth akcia, Velká mapa
VýrobceSquare Enix
Datum vydání22.09.2006
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*